Jakie macie fotele przy biurku?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jakie macie fotele przy biurku?

Post autor: Kawowa »

Chodzi mi o te zarówno w pracy, jak i w domu.
Czy macie coś bardziej wypasionego, ze skóry, z regulacją itd, czy może raczej klasyczny fotel biurkowy?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Jakie macie fotele przy biurku?

Post autor: Anita12 »

O fotelu to ja sobie mogę pomarzyć :)
Póki co mam zwykłe krzesło, ale właśnie zamierzam to zmienić.
Przeglądałam ostatnio kilka sklepów co tam ciekawego mają z tych mebli i najwięcej ciekawostek znalazłam tutaj: http://www.ergo-fotel.pl/
Trafiłam tam na kilka modeli, które u mnie akurat nieźle by się sprawdziły. Ale póki co jeszcze planuję. Zależy mi, żeby było wygodnie.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Jakie macie fotele przy biurku?

Post autor: enigmaa »

Mam klasyczny fotel biurowy coś w tym stylu jak te na stronie proszę czytać regulamin i nie umieszczać linkó w każdym poście - skasowane.
Najważniejszą rzeczą przy wyborze fotela do pracy, była dla mnie ergonomia, fotel musi być wygodny i funkcjonalny.
W końcu to w nim spędzam wiele godzin pracując przy komputerze.
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Jakie macie fotele przy biurku?

Post autor: meblonista »

Fotel biurowy w pracy od fotela biurowego w domu niewiele się różnią.
Obydwa są na kółeczkach i mają regulację wysokości,
obydwa pokryte są materiałem :)

Osobiście każdemu odradzam eko-skórę, która pomimo pielęgnacji dość szybko pękała,
a na dodatek "przyklejałam" się do fotela.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą foteli, także biurowych, na stronie internetowej meblonista.pl
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jakie macie fotele przy biurku?

Post autor: Majeczkaa »

Ja mam standardowy fotel biurowy. Był tani, ale jest bardzo wygodny. Nie widzę sensu kupowania foteli za kilkaset złotych lub ponad tysiąc.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Jakie macie fotele przy biurku?

Post autor: Kobite »

Akurat jeśli chodzi o fotele biurowe to jest to rzecz na której nigdy nie oszczędzam - 12 godzin niekiedy spędzane w tym fotelu musi być komfortowe, a tego za 200 zł nie da sie kupić. Jakie konkretnie? Bardzo lubię markę GROSPOL i taki też obecnie mam fotel modele są różne od kilkuset złotych do kilku tysięcy - decofirepl/meble/fotele-i-hokery-grospol/fotele-biurowe-grospol ja obecnie posiadam Grospol Ergohuman Plus BS (KMD31) i muszę powiedzieć, że wyboru nie żałuję - bardzo wygodny.
ODPOWIEDZ