Fotel do biurka - skóra, ekoskóra czy co?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Makaronowa
Zaglądacz forumowy
Posty: 35
Rejestracja: pn maja 21, 2018 12:23 pm

Fotel do biurka - skóra, ekoskóra czy co?

Post autor: Makaronowa »

Fotel do biurka - skóra, ekoskóra czy co?
Czy od takiego materiały zależy w jakiś sposób wygoda siedzenia czy tylko ecena?
Pan Strach
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Re: Fotel do biurka - skóra, ekoskóra czy co?

Post autor: Morek »

W sumie to wydaje mi się, że każdy z materialów, z jakich sie dzisiaj robi krzesła czy fotele, ma swoje plusy,
więc musiałabym poczytać o właściwościach każdego takiego wykończenia i potem wybrać konkretny sklep np. https://magod.pl/pol_m_Dom_Krzesla-fote ... e-316.html mogę polecić, bo dobre jakościowo robią fotele, i kupić z takiego materiału, jak wybierzesz.
Ja najbardziej lubię skórę i siatkę w fotelach, takie połączenie
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Fotel do biurka - skóra, ekoskóra czy co?

Post autor: Hyorin »

Jak dla mnie tapicerka z materiału, najwygodniej, nic się nie klei. Tapicerka jest tez trwalsza niż skóra albo ekoskóra, która lubi się łuszczyć
ODPOWIEDZ