Tapety do gabinetu

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kasia123
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 10, 2016 11:08 am

Tapety do gabinetu

Post autor: kasia123 »

Jeśli mamy swoją firmę i własny gabinet, gdzie pracujemy oraz przyjmujemy klientów, to warto urządzić go odpowiednio do działalności, jaką się zajmujemy. Powagi temu miejscu dodadzą na pewno nowoczesne tapety. Na przykład te z kolekcji METROPOLIS 2 BY MICHALSKY LIVING:
<tu admin, za spam dziękujemy>
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się w ogóle nie wydaję, żeby tapety w biurze wyglądały profesjonalne. Więc zrezygnowałabym z tego pomysłu.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: Anita »

Moim zdaniem biuro powinno mieć jasne czyste ściany. Ewentualnie na korytarzu powieszona historia firmy lub dyplomy.
krawiecnom
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 03, 2016 10:20 am
Kontaktowanie:

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: krawiecnom »

Witam dokładnie chyba ze jakiś element na 1 ściana z fajnego wzoru która podkreśla wnętrze
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: Martis04 »

Też mi się wydaje, że lepiej będą wyglądać jasne ściany, bez zbędnych dodatków i tapety. Biuro powinno wyglądać profesjonalnie. ;)
sosenka
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 27, 2016 9:22 am

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: sosenka »

Bardziej profesjonalizmu chyba dodadzą gładkie ściany i jakieś certyfikaty na ścianach. To zawsze podnosi zaufanie klienta.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: kapitalna »

Jeśli nie wiesz do końca jak urządzić swój gabinet to może skorzystaj z tych rad http://hobbydom.pl/urzadzanie-wnetrz-ja ... owe-biuro/ . W ostateczności zawsze możesz zatrudnić projektantów ;)
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: Młynarczyk »

Tapety do gabinetu moim zdaniem to niezły pomysł sam mam fototapety z mostem brooklińskim na ścianie i powiem wam, że wygląda to nieziemsko. Takie rozwiązanie sprawia, że mój gabinet jest dość unikatowy :D
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: AlaKawa »

Nie powiem, ciekawa opcja. Nie mniej jednak mnie zawsze gabinet kojarzył się z wygodnymi fotelami obrotowymi, bądź krzesłami.
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: Mako24 »

Byłem bardzo ciekaw tego linku :< Niestety mogę sobie tylko wyobrazić jak wspaniałe tapety prezentowały się w tamtym miejscu. Może ktoś ma jakieś namiary na ciekawe fototapety pod gabinet medycyny naturalnej?
ODPOWIEDZ