Tapety do gabinetu

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: enigmaa »

Myślę, że ciekawe motywy na fototapetę do gabinetu medycyny naturalnej znajdziesz w sklepie https://lotari.pl/
Wystarczy jak zajrzysz na zakładkę - Tapety z nadrukiem, fototapety.
Pan Strach
Awatar użytkownika
radoMaj
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 17, 2016 12:07 pm

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: radoMaj »

Dzięki wielkie :) Wszystkie te informacje są bardzo przydane :D Na pewno z tego będę korzystał :D:D:D:D
Szukam siły nie po to, by stać się mocniejsza od innych, ale by zwalczyć swego najgroźniejszego przeciwnika: własne wątpliwości.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: kapitalna »

cześć. ja jeszcze dodam , że w gabinecie dobrze prezentują się tapety harlequin . u mojego wujka projektanci wnętrz właśnie się zdecydowali na nie i wyszło naprawdę świetnie
robiss
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: wt cze 07, 2016 10:24 am
Kontaktowanie:

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: robiss »

jeśli to gabinet szefa to powinny być w ciepłych kolorach ;) - może jakieś plazę z palmami...
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: AlaKawa »

Sama jakiś czas temu szukałam ciekawej fototapety do domu i powiem szczerze, że dość długo szukałam sklepu, w którym ich wybór będzie duży. Na szczęście ostatecznie wpadłam na stronkę homeprint i jestem przekonana, że znajdziesz tam świetnie i wysokiej jakości propozycje fototapet do w zasadzie każdego pomieszczania. Przy czym ceny są tutaj naprawdę bardzo fajne:).
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: Młynarczyk »

Ogromny wybór tapet mają na tapetuj.pl. Polecam zajrzeć, sklepów z tapetami jest wiele, ale takiego nie widziałem jeszcze.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Tapety do gabinetu

Post autor: Arek454 »

Szukając ciekawych propozycji w zakresie fototapet do swojego wnętrza zarówno domu, jak i gabinetu to zdecydowanie polecam zajrzeć do oferty sklepu SW-Decore w którym m.in znajdziecie moją ulubioną kategorię, czyli Fototapety Tła i Desenie z których do swojej sypialni wybraliśmy wersję "Fototapeta – Betonowe miasto" która dodatkowo robi świetny efekt 3D.
ODPOWIEDZ