Głośnik bluetooth do domowego biura - jaki?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Głośnik bluetooth do domowego biura - jaki?

Post autor: Kawowa »

Jak wybrać taki głośnik?
Zależy mi, żeby zminimalizować ilość kabli, więc taki głośnik byłby dobrą opcją.
Tutaj http://techfresh.pl/jaki-glosnik-blueto ... ch-modeli/ piszą trochę na ten temat.
Jest tam ranking najlepszych głośników, ale może wy też coś doradzicie?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Głośnik bluetooth do domowego biura - jaki?

Post autor: Hyorin »

Do biura takie głośniki raczej nie są potrzebne. Przeszkadzają w pracy i nie można się skupić na niczym.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Głośnik bluetooth do domowego biura - jaki?

Post autor: kapitalna »

Do biura nie ale do domu szukałam porządnych głośników dopiero co i na http://avantgarde-acoustic.pl/a/dfee,zero-1 udało mi się znaleźć. Jak się szuka naprawdę wysokiej jakości produktów to można potem spodziewać się wysokiej jakości dźwięku. A mnie o to chodziło, marzyło mi się od dawna takie kino domowe z prawdziwego zdarzenia w domu. I warto było zainwestować.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Głośnik bluetooth do domowego biura - jaki?

Post autor: Arek454 »

Jak dobry głośnik bezprzewodowy za rozsądną cenę to tutaj myślę, że warto sobie sprawdzić też polskiego producenta Manta u którego znajdziesz kilka fajnych modeli. Ja na przykład kupiłem sobie model SPK130GO-RD, bluetooth wersja 5.0, zasięg do 10m, bateria 1200mAh
dzięki czemu na jednej baterii działa do 5 godzin.
ODPOWIEDZ