Lampa do gabinetu - jaka?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Jaka lampa lepiej się sprawdzi do gabinetu domowego (bez przyjmowania klientów, po prostu takie miejsce do pracy praktyczne). :?:
Coś ledowego, żeby było oszczędnie czy może lampki diodowe, coś jak taka:
http://sklep.enthusiastic.pl/search?ord ... rch=Szukaj
albo takie z kloszami małymi jak tu: wdobrymstylu.pl/lampa-schuller-flow-28911047-7372.html

Nie bardzo się moge zdecydować, a szukam czegoś co będzie i porzadnie wyglądało i dobrze działało 9strumień światła na papiery a nie rozproszony).
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: Dorota40 »

Ta diodówka co podajesz http://sklep.enthusiastic.pl/search?ord ... rch=Szukaj wygląda bardzo porządnie i wydaje mi się, że spokojnie mozesz ją do gabinetu wstawić.
Ja bym taką strzeliła sobie do sypialni, bo dużo książek czytam, ale już mam taką lampę: studioswiatla.pl/pl/p/Lena-biala-lampa-podlogowa/22760
więc mi sie nie opyla wymieniać:)

Jak wstawisz którąś u siebie to podrzuć foto do popodglądania
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: Kaska32 »

Ta skromniejsza jak dla mnie lepsza - nie zajmuje tyle mijsca, to po pierwsze, a po drugie jest tańsza :). A nie wiecie, gdzie mogę kupiś lampy jak z amerykańskich bibilotek, taka zielona, typowo gabinetowa.
bartek87
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 11, 2013 9:59 pm

Re: Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: bartek87 »

Jakoś źle mi się pracuje przy LEDach, wolę tradycyjnie. I lampkę jakąś klasyczną. Najlepiej takie te słynne zielone, ktore w filmach zawsze stoją w ważnych biurach i gabinetach (o ile ktoś wie, o co mi chodzi :D ).
Maciek
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: pt lut 22, 2013 6:02 pm

Re: Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: Maciek »

Jak wpiszecie w G Lampa gabinetowa Antique to znajdziecie takie zielone. Nie wiem, ale mi właśnie też kojarzy się tego rodzaju lampa z gabinetami, a nie ten cały kisz co znajduje się w sklepach ;)
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: raczek »

Ja jestem fanką starych lamp kreślarskich i taką też mam u siebie w domu, przynajmniej nie kosztują ponad 1000 złotych tak jak lampa podana w pierwszym przykładzie.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Lampy kreślarskie to klasyka, mają swój klimat - szczególnie te stare. Jednak bardziej pasują do pracowni artysty niż do gabinetu.

W gabinecie dobrze sprawdziłaby się jakaś ciężka (najlepiej mosiężna) lampa.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Ciepła Klucha
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 20, 2013 12:10 pm

Re: Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: Ciepła Klucha »

ja kupiłam tu: w internecie piękne i eleganckie lampy. Mój mąż chciał mieć gabinet w typowo męskim, klasycznym stylu - zielone ściany, ciemne meble i lampka na biurku. Udało się!
Ostatnio zmieniony sob cze 01, 2013 8:46 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: link usunieto. Złamanie regulaminu
kulka
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 28, 2013 4:19 pm

Re: Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: kulka »

Ja u siebie mam dużą lampę kreślarską z ramieniem wyginanym w dwóch miejscach.
Świetna sprawa, rewelacyjnie się przy tym pracuje, a nie kosztowała wcale dużo.
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Lampa do gabinetu - jaka?

Post autor: Damian »

ODPOWIEDZ