Taboret czy krzesło obrotowe?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
denika
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 13, 2013 5:46 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: denika »

Do pracy taborety się kompletnie nie nadają! Dbajcie o swój kręgosłup i wybierajcie tylko dobre, stabilne krzesła obrotowe, najlepiej takie, które mają podpórki pod łokcie.
Pan Strach
dagna
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 20, 2012 1:25 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: dagna »

Zgadzam się z poprzednikami.. na taborecie to dopiero można nie wysiedzieć.. tylko krzesło obrotowe przystosowane do pracy i nic innego!
Maciek
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: pt lut 22, 2013 6:02 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Maciek »

Nie wyobrażam sobie pracy przy biurku na taborecie. Gdzieś przy szlifierce, albo przy taśmie produkcyjnej, gdzie nie ma możliwości innego siedzenia, to tak, ale nie przy biurku :)
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: raczek »

Porządne krzesło obrotowe. Taboret to mogę użyć na chwile w kuchni, ale nie przez osiem godzin do siedzenia przed komputerem! To by była głupota.
stolarz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 13, 2013 7:19 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: stolarz »

Bardzo wygodne są fotele skórzane do gabinetu, niestety ich cena jest bardzo wysoka. Kojarzą się one z fotelem prezesa ;) ...
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Damian »

W zasadzie tylko i wyłącznie krzesło obrotowe może się tutaj nadać - a czy normalne krzesło byłoby dobre?
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Damian pisze:W zasadzie tylko i wyłącznie krzesło obrotowe może się tutaj nadać - a czy normalne krzesło byłoby dobre?
Myślę, że normalne krzesło takie jak do salonu czy jadalni też się nie nadaje do pracy biurowej. Nie można go dostosować do indywidualnych potrzeb, nie ma w nim praktycznie żadnych regulacji czy na przykład mechanizmu Tilt. Oczywiście z dwojga złego, mam tu na myśli taboret i zwykłe krzesło, ta ostatnia opcja będzie lepsza, jednak komfort pracy wciąż pozostawiać będzie wiele do życzenia. Fotele biurowe przedstawione w poniższych linkach powinny zadowolić potencjalnych użytkowników:

http://meble-bogart.pl/1330,fotel-diego.html
http://meble-bogart.pl/2815,fotel-miguel-nowosc.html
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Pumpilka »

Ja miałam ostatnio szaleństwo z krzesłem obrotowym wstawionym do pokoju nastolatka...
:arrow: porysowana podłoga (panele), poszarpany kawałek dywanu (od przesuwania się po nim tam i z powrotem), stłuczony wazon (zbyt mocny obrót i uderzenie w stolik, wazon spadł) i wreszcie finałowo nastawianie nogi u chirurga - bo na krzesło siadło młodsze dziecko i spadło łamiąc nogę (nie mam kurde pojęcia jak to zrobiło)...

Efekt: NIGDY więcej obrotowego krzesła:) Teraz siedzą na pufach.
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: Magdalena30 »

Zdecydowanie krzesło obrotowe, ponieważ to jest aktualnie bardziej popularna oraz stylowa opcja dla twojego pomieszczenia.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Taboret czy krzesło obrotowe?

Post autor: kalioppe »

Dla tych, którzy na co dzień siedzą przy komputerze, najlepszą opcją są ergonomiczne fotele. Nie muszą być obrotowe, ale powinny być dopasowane do budowy naszego ciała. Inaczej szkoda kręgosłupa.
Parę fajnych modeli takich foteli można znaleźć tu, gdyby ktoś akurat szukał: http://www.centrumkrzesel.pl/.O coś takiego mniej więcej mi chodzi, sama teraz siedzę na podobnym. Obrazek
ODPOWIEDZ