Dobry fotel biurowy - jak wybrać?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Dobry fotel biurowy - jak wybrać?

Post autor: Anita12 »

Jak wybrać odpowiedni fotel biurowy?
Możecie jakieś polecić?
Zastanawiam się czy to dobra opcja, żeby wybrać do domowego biura coś bardzo profesjonalnego.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Dobry fotel biurowy - jak wybrać?

Post autor: Mikowicz »

Przyda się coś dobrze wyprofilowanego, zwłaszcza w odcinku lędźwiowym.
Poza tym przydaje się też regulacja.
Tutaj https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Biuro-Lo ... e-239.html widziałam spory wybór.
Zerknij sobie, moim zdaniem znajdziesz tam coś w sam raz.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Dobry fotel biurowy - jak wybrać?

Post autor: Yosia »

Fotel w biurze to jedna sprawa ale równie istotnym elementem będzie tutaj pomocne wyposażenie w organizacji miejsca pracy. Zajrzyj do nich bo mają naprawdę ciekawe ale Przedecz wszystkim funkcjonalne rozwiązania biurowe https://ncpack.pl Na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Dobry fotel biurowy - jak wybrać?

Post autor: malwa »

Zgadzam się w zupełności, u nas od kiedy firma http://avarus.pl/ zadbała o odpowiednie wyposażenie i urządzenia techniki biurowej zupełnie inaczej się pracuje, fajnie że szefowie zdecydowali się na współpracę z tą firmą bo nawet jak się coś zepsuje to można u nich liczyć na błyskawiczny serwis
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Dobry fotel biurowy - jak wybrać?

Post autor: bajaola »

No na pewno postawić na wygodę ale pamiętajcie, że liczy sie też wygląd no i solidne wykonanie. Ja bynajmniej takie kryteria zastosowałam wybierając krzesła do naszego biura. Nie chciałam kupować kolejnych foteli, które co tu ukrywać bardzo szybko sie jednak psują i nie ma tu różnicy, czy weźmie się tańszy, czy droższy. Przerobiłam już obie opcje. Tym razem postawiłam na solidną firmę i nie żałuję, a wybrałam <admin przypomina: zgodnie z regulaminem nie wolno na forum umieszczać linków w każdym kolejnym poście> i wszystkie moje panie chwalą je sobie.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dobry fotel biurowy - jak wybrać?

Post autor: designerka »

Nie jest to łatwe. Moim zdaniem kluczowe jest to, by każdy element w krześle dało się regulować. Zarówno wysokość siedziska, jak i pochylenie oparcia, czy wysokość podłokietników.
ODPOWIEDZ