Biurko - drewniane czy metal?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: mallory »

mnóstwo czasu spędzam przy biurku i jestem zdania, że drewniane. jeszcze zanim poszłam do szkoły, mam kupiła mi wielkie drewniane biurko - to było biurko prezesa heheh :-P. stało przy oknie, żebym miala dobre światło do pracy. miałam też wygodne regulowane krzesełko. i dizęki temu wszystkiemu nauka była przyjemnością a ja miałąm świetne oceny.
Pan Strach
radek84
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: pn wrz 22, 2014 9:29 pm

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: radek84 »

Jestem zwolennikiem drewnianego biura, ponieważ jest ono cieplejsze w odbiorze. Oczywiście jak wspomniano, to zależy od wystroju: szklany drapacz chmur i drewniane, dębowe biurko to jak pięść do nosa :D

Fajnym kompromisem jest biurko z drewnianym blatem, lecz stelażem ze stalowych rur. Jest lekkie, ale przy tym ciepłe w dotyku.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: Majeczkaa »

Takie metalowe biurko może wyglądać bardzo efektownie. Można je kupić lub zrobić samemu jesli ma się pilarkę, szlifierkę, a także spawarkę. Takie narzędzia mozna kupic za ok 300zł a tarcze także nie musza być drogie i np w tym sklepie są bardzo tanie. Jest to inwestycja długoterminowa, bo narzędzia będziemy mogli wykorzystać w przyszłości, a będa one kosztowały tyle samo lub nawet dużo mniej niż biurko.

Admin: proszę nie umieszczać linków w każdym poście, bo będą usuwane.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: annna »

Zdecydowanie lepsze biurko z drewna.
Po prostu przyjemniej się przy takim pracuje.
Takie domowe biuro można urządzić na wiele różnych sposobów.
A moim wymarzonym biurkiem jest takie
w stylu retro.
I do tego wygodny jasny fotel z regulowaną wysokością.
Nie tylko taki zestaw pięknie i elegancko się prezentuje,
ale też jest bardzo funkcjonalny.
Nina21
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 16, 2016 8:10 am
Kontaktowanie:

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: Nina21 »

Ja osbiście wole klasyczne biurka drewniane a najlepiej jak są z jasnego drewna ale to już jest kwestia gustu :)

<admin poleca lekturę regulaminu forum>
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: Yosia »

Znajoma ostatnio miała jakiś problem związany ze świadczeniami do ZUS. Pomagałam jej szukać rozwiązania bo się dziewczyna nieźle stresowała. Wpadłam na pewnym forum na http://www.portalkadrowy.pl/swiadczenia-805 . Bardzo jej ta strona pomogła. Zresztą sama czytałam o nim sporo pozytywnych opinii.
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: Monikka80 »

Drewniane najlepsze i pasuje do większości wnętrz. Metalowe tez bywają fajne, ale często jednak zbyt zimne.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: AlaKawa »

Chyba faktycznie drewniane biurko jest najbardziej uniwersalne. Niemniej jednak ładnie wykonane meble z metalu, także mają sporo uroku. Szukając tego typu propozycji na pewno dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą https://biurka-komputerowe.pl . Wybór w tym przypadku jest naprawdę szeroki, a co więcej mamy tutaj możliwość zakupienia mebli wysokiej jakości, od polskiego producenta.
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: kasztanek »

Zdecydowanie drewno. Ale też prócz stylu musi być praktyczne. Warto wiec zadbać o to by posiadało powierzchnie do pracy. Na https://lissy.pl/meble-gabinetowe/ jest spory wybór mebli gabinetowych. Na pewno warto również do kompletu dokupić regał lub witrynę. Co doda pomieszczeniu klasy. Gabinet to również nasza wizytówka.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: Gemma »

Hej, polecam Ci przeczytać ten artykuł o różnych rodzajach biurek: http://wygodnydom.info.pl/biurko-z-pale ... lne-biurko. Może biurko z palet? Do kreatywnej pracy jak znalazł:)
ODPOWIEDZ