Jaka roleta do pracowni?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jaka roleta do pracowni?

Post autor: Kawowa »

Jaka roleta lepiej sprawdzi się w gabinecie/pracowni?
Czy lepsza będzie taka klasyczna czy ta w wersji mini?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Jaka roleta do pracowni?

Post autor: Anita12 »

To zależy. Oba rodzaje rolet są do siebie zbliżone i właściwie tak samo spełniają funkcje.
Jak poczytasz sobie tutaj: lotari.pl/poradnik to dowiesz się, że różnią się właściwie sposobem mocowania i tym, że uchwyty albo są bardziej schowane, albo nie.
Zajrzyj tam sobie, poczytaj i sprawdź jak to wygląda w sklepie, również pod względem cenowym.
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Jaka roleta do pracowni?

Post autor: RudaMaryla »

Zdecydowanie najlepsza będzie roleta, wykonana z mocnego, ciemnego materiału, który w 100% będzie osłaniać od słońca.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jaka roleta do pracowni?

Post autor: Majeczkaa »

Zdecydowanie taka, która będzie chronić Was przed słońcem. Jest wiele sklepów, które mają dobrej jakosci rolety w ofercie. Ja ze swojej strony polecam Wam też zamontowanie moskitier, bo dzięki nim nie będziecie mieli problemu z owadami w mieszkaniu, pracowni czy domu. Sprawdzcie sobie ta ofertę grako.pl/pl/offer/ramkowa . Ja mam te moskitiery u siebie i jestem z nich zadowolona.
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Jaka roleta do pracowni?

Post autor: Młynarczyk »

Mogę zaproponować Wam osłony przeciwsłoneczne od Vertex - według mnie cechują się wysoką jakością i funkcjonalnością.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jaka roleta do pracowni?

Post autor: AlaKawa »

Ja przede wszystkim postawiłabym na takie materiały, które skutecznie hamują dopływ zbyt intensywnych promieni słonecznych. Przy czym nie wyobrażam sobie pracowni, bez funkcjonalnych i atrakcyjnych zarazem lamp. Sama chętnie wybrałabym coś z oferty, jaką posiada internetowy sklep z oświetleniem domodes. Można tutaj znaleźć wiele ciekawych modeli, które idealnie dopełnią każdą aranżację:).
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Jaka roleta do pracowni?

Post autor: Arek454 »

Jeśli rolety dekoracyjne, ale również moskitiery to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę producenta Anwis ponieważ udało nam się znaleźć u nich kilka fajnych propozycji i bardzo porządnie wykonanych moskitier na okna oraz drzwi tarasowe które możecie sobie sprawdzić tutaj http://anwis.pl/pl/moskitiery-okienne-i ... -balkonowe Cenowo wyszło to naprawdę nieźle, obsługa profesjonalna i bardzo uprzejma. Myślę, że znajdziecie co potrzebne, aby pozwoliły Wam skutecznie pracować oraz tworzyć (skutecznie unikając w swoim wnętrzu owadów) :)
ODPOWIEDZ