Szafa w zabudowie

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Szafa w zabudowie

Post autor: Kawowa »

Myślicie, że szafy w zabudowie do przedpokoju wciąż są modne? Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby przenieść ją do garderoby.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Szafa w zabudowie

Post autor: Anita12 »

Jeśli masz tyle miejsca, żeby zorganizować sobie solidną garderobę, to faktycznie będzie to dobry pomysł z szafą na wymiar.
Tu możesz zaprojektować taką idealną dla swoich potrzeb: brw.compl/szafy/ - wtedy w przedpokoju możesz zostawić tylko wieszak i niedużą szafkę na buty lub siedzisko ze skrytką.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Szafa w zabudowie

Post autor: kalioppe »

Szafa w zabudowie jest fajna, jeśli nie ma się miejsca na garderobę.
Gdybym miała garderobę, raczej nie zagracałabym jej szafą. Wolałabym różne wieszaki i półki na widoku. Wszystko fajnie poukładane. Ikea ma bardzo fajne rozwiązania w tej kwestii.
U mnie niestety nie ma tego sklepu, ale znalazłam ostatnio firmę, która oferuję wysyłkę produktów z Ikei. Coś w tym stylu: alegratka.pl/ogloszenie/meble-z-ikei-tani-transport-montaz-24149593.html?h=af47615917148e59. Bardzo dobra opcja moim zdaniem.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Szafa w zabudowie

Post autor: annna »

Nie ważne czy szafy wnękowe są jeszcze modne, ale ważne że są bardzo funcjonalne szczególnie w małym mieszkaniu.
Szafy wnękowe robione na wymiar pozwolą na lepsze zagospoadarowanie przestrzeni w przedpokoju, który najczęściej i tak jest niewielki.
Polecam hurtownię Stolarz która ma swoją siedziby w Nysie, Opolu i Kędzierzynie-Koźlu.
Oferują oni płyty meblowe w bardzo szerokim asortymencie wraz z systemem do drzwi przesuwnych, które pozwolą na łatwy montaż szafy wnękowej.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Szafa w zabudowie

Post autor: siedemosiemdwa »

Annna świetnie to podsumowała ;). Po pierwsze nie sądzę, żeby coś takiego mogło wyjść z mody, bo jak inaczej zagospodarować wnękę, a po drugie liczy się funkcjonalność.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Szafa w zabudowie

Post autor: kalioppe »

I tu też sporo racji - najważniejsze, żeby szafa była wygodna w użytku i dostosowana do naszych potrzeb.
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Szafa w zabudowie

Post autor: OlaPe »

Ja mam szafę w zabudowie, w przedpokoju. Jest bardzo pojemna. Przeznaczyłam ją na schowanie zabawek dziecka :) Ma dużo półek i na nich są poukładane zabawki.
joaśka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pt wrz 04, 2015 9:34 am

Re: Szafa w zabudowie

Post autor: joaśka »

Ja mam w przedpokoju zabudowaną szafę. Nie zastanawiałam sie nad modą tylko wykorzystałam istniejącą wnękę :D Dobrze się sprawdza.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Szafa w zabudowie

Post autor: siedemosiemdwa »

Też byłam w takiej sytuacji. Nie było sensu wciskać w tę wnękę gotowej szafy. Najważniejsze jest optymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Szafa w zabudowie

Post autor: AlaKawa »

Powiem Wam szczerze, że mnie osobiście szafy w zabudowie totalnie się podobają. Nie mniej jednak sama mam na tyle wąski korytarz, że jeżeli już coś tam uda mi się zmieścić, to zdecydowanie będzie to szafka na buty. Ale chociaż tu wybiorę sobie coś fajnego z oferty meblearkadiuspl/produkty/przedpokoj/ , bo udało mi się tutaj znaleźć wiele naprawdę ciekawych propozycji.
ODPOWIEDZ