Pojemna szafka na buty

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Pojemna szafka na buty

Post autor: kalioppe »

Możecie polecić jakiś konkretny model? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć nic, co by przypadło mi do gustu. Marzy mi się szafka, w której wszystkie buty będą widoczne, tak żebym szybko znalazła to, czego potrzebuję no i żeby nie zajmowała zbyt wiele miejsca, bo przedpokój niestety jest malutki.
Pan Strach
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: yettie »

ja zrezygnowałam z półki na buty i umieściłam duży kosz :D hehe wygląda całkiem ciekawie
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Polecam obejrzeć ten stojak na buty:

meble-bogartpl/1606,stojak-na-obuwie-st-1.html

Jest wyjątkowo przejrzysty - wszystkie buty widać jak na dłoni.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: Dorota40 »

Ja mam w domu złotą rączkę, która obiecała mi taką szafkę zrobić,
i od 3 lat nawet jednej deski nie ujrzałam... chyba faktycznie wreszcie kupię, bo coś światełka w tunelu nie widać
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: katarynka »

właśnie najgorszy problem z tymi szafki na buty jest taki, że do szafki za 1000 zł mieszczą się max 4 pary butów, a niby co z resztą zrobić...masakra..chyba ta konstrukcja szafek jest po prostu średnio przemyślana...dziwię się, ze jeszcze żaden designer nie wymyślił czegoś co pomieściłoby wszystkie moje buty :D jakby się taki znalazł na pewno kupiłabym od niego projekt
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: Anita12 »

Mam ten sam problem. Każda kobieta posiada milion par butów, a gdzie jeszcze buty reszty rodziny?! To wszystko trzeba gdzieś upchnąć. Myślę, że chyba znajdę coś po prostu na aukcjach internetowych, byle tylko szafka pomieściła wszystko.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: siedemosiemdwa »

Odnoszę wrażenie, że każda szafka będzie za mała na buty ;P Ja trzymam na wierzchu tylko 2-3 pary, które aktualnie najczęściej noszę, a reszta siedzi w szafie i czeka na swoją kolej :)
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: Motyl »

Jak robiliśmy szafę na przedpokoju to przyjęłam, że cztery kosze na buty starczą. Niestety się pomyliłam, dlatego rozglądam się teraz za szafką na buty albo po prostu za dużo tego jest.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: katarynka »

a ja właśnie wolałabym mieć taką szafkę, która jak otworzę widzę wszystkie pary butów jakie mam, bo tak to zapominam o niektórych i chodzę cały czas w jednych
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: siedemosiemdwa »

Pewnie każdy by wolał, tylko ja nie wiem, jak dużą musiałabym mieć tę szafkę, żeby wszystko było widać ;-) Ostatnio wymyśliłam, że ulubione, najczęściej używane buty dam do szafki, a resztę schowam do skrzyni na buty, na której można też usiąść. Innego rozwiązania nie widzę.
ODPOWIEDZ