Pojemna szafka na buty

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kulka
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 28, 2013 4:19 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: kulka »

I teraz pytanie - co ma remont i kartony do głównego tematu wątku? Bo nie bardzo czaję ;)
Ostatecznie kupiłam szafkę w znanym skandynawskim sklepie na I... Nie jest to szczyt moich marzeń, ale nie chciało mi się już dłużej szukać.
Pan Strach
admin
Site Admin
Posty: 7
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:40 am

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: admin »

I dlatego droga kulko oba posty o których piszesz poleciały:)
Uprzedzam, że posty nietematyczne będą usuwane, więc miło by było gdyby mi oszczedzono tej pracy:)
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: Magdalena30 »

Ja ostatnio kupiłem wielką nową szafkę z OBI i jestem zadowolona. Dzięki temu możesz w prosty sposób pomieścić bardzo dużo butów :)
Awatar użytkownika
www.otomeble.pl
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pt sty 31, 2014 9:51 pm
Kontaktowanie:

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: www.otomeble.pl »

a jaki typ szafki według was jest lepszy ze zwykłymi półkami w środku czy z uchwylnymi drzwiczkami i uchwytem na obuwie przykręconym do frontu? oferujemy obydwie wersje
Załączniki
szafki otomeble.jpg
szafki otomeble.jpg (57.86 KiB) Przejrzano 12052 razy
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: meblonista »

Z doświadczenia wiem, że wersja A nie jest praktyczna. Nie raz buty się blokują, szafka się zacina.
Szafkę w wersji B podzieliłabym wewnątrz poziomo na pół oprócz dolnej części na wysokie buty.
A pierwszą część na 3. Na zwykłe klapki nie ma potrzeby angażować aż tak dużą przestrzeń,
a kładzenie jednej pary na drugą nie jest dobrym rozwiązaniem.

Osobiście w domu mam jedną szafkę na buty i się do niej mieszczę.
Skoro teraz jest zima, to nie będę chodziła w japonkach, itp.,
więc mam je spakowane w kartonach w przedpokoju w wielkiej szafie.
Zmiana sezonu, zmiana butów w szafce :)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: Klara23 »

Podsyłam wam link do dwóch stron, gdzie rozwiązują problem butów. W artykule mowa o butach elegancich, ale moim zdaniem można to podciągnąć pod każde. szafypl/pl/porady/752
iszafypl/pl/porady/765
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: kalioppe »

Ostatnio tutaj się natknęłam na fajne modele szafek na buty: brw.com.pl/przedpokoje/ . Szczególnie podobają mi się te modele, łączące szafkę, wieszak i lustro np. Wrzucam, bo może się komuś przyda :)
Mój przedpokój już urządzony na szczęście :)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: Klara23 »

Pewnie, że fajnie te wygląda, ale moim zdaniem takie kupne meble, robione masowo nie są dobre jakościowo. Ciężko je zamontować, a płyty zwykle są kartonowe. Nie inwestowałabym w coś, co za chwilę się rozwali.
spruce
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2014 2:04 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: spruce »

Ja w Ikei kupowałem takie szafki na buty są fajne, bo płaskie i 2 mi się zmieściły w przedpokoju, do tego można również poszukać np. fajne skrzynie z siedzeniem i schowkiem na buty (na allegro takie widziałem).
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Pojemna szafka na buty

Post autor: Agata Malinowska »

spruce pisze:Ja w Ikei kupowałem takie szafki na buty są fajne, bo płaskie i 2 mi się zmieściły w przedpokoju, do tego można również poszukać np. fajne skrzynie z siedzeniem i schowkiem na buty (na allegro takie widziałem).

No własnie! A jak sprawdzają sie te z Ikei? Ja upatrzyłam sobie takie czterokomorowe, białe, dlatego podpytuję, ponieważ byc może masz własnie takie?
ODPOWIEDZ