Pralka w szafie w przedpokoju

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
dagna
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 20, 2012 1:25 pm

Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: dagna »

Co sądzicie o umieszczeniu pralki w szafie w przedpokoju? Przeczytałam o takiej możliwości na jednym z blogów (iszafy.pl) i zastanawiam się czy to jest możliwie i co najważniejsze czy takie rozwiązanie faktycznie się sprawdza. Jakby trochę dłużej nad tym pomyśleć, to ma jakiś sens :)
Pan Strach
Korek

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: Korek »

Jedyny właściwie problem, to doprowadzenie wody i węża ściekowego. Wszędzie gdzie są te dwie rzeczy i jest miejsce, to może sobie stać pralka. Dlatego przedpokój nie jest może złym miejscem, ale kłopotliwym jeżeli chodzi o podłączenie ;)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Przede wszystkim model pralki musi cechować się na prawdę dobrą amortyzacją bębna - żeby taka szafa się nie rozleciała.
Kolejną kwestią jest doprowadzenie wody i odpływu. A tak prywatnie wydaje mi się że warkot pralki z szafki w przedpokoju, może nieco zaniepokoić gości :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: siedemosiemdwa »

Jeszcze o tym nigdy nie słyszałam, ludzie trzymają pralkę albo w kuchni, albo w łazience, choć pewnie jest to wynikiem kwestii związanych z poprowadzeniem wody. Ale żeby tak w szafie...? No nie wiem, musiałabym na żywo sprawdzić, jak to działa i jak taka ukryta pralka się prezentuje ;-)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: katarynka »

moja koleżanka ma pralkę w szafie w przedpokoju i wydaje mi się to świetnym rozwiązaniem, bo przez to nie ma zagraconej łazienki, sama zdecydowałabym się na coś takiego, zamiast wystawiać pralkę na widok publiczny wolałabym ją schować :P
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: siedemosiemdwa »

No tak, jak się ma małą łazienkę, a w kuchni trzeba wybierać, czy postawić pralkę, czy zmywarkę, to szafa w przedpokoju jest najlepszym rozwiązaniem :D Ja niestety mam wąski przedpokój, do którego totalnie nic mi się nie zmieści ;(
Korek

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: Korek »

siedemosiemdwa pisze:Jeszcze o tym nigdy nie słyszałam, ludzie trzymają pralkę albo w kuchni, albo w łazience, choć pewnie jest to wynikiem kwestii związanych z poprowadzeniem wody.
Jak są warunki, to trzymają i w piwnicy - mam na myśli domy, a nie te blokowe. ;)
stawo
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 21, 2013 8:25 am

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: stawo »

siedemosiemdwa pisze:No tak, jak się ma małą łazienkę, a w kuchni trzeba wybierać, czy postawić pralkę, czy zmywarkę, to szafa w przedpokoju jest najlepszym rozwiązaniem :D Ja niestety mam wąski przedpokój, do którego totalnie nic mi się nie zmieści ;(
Wiem, że niektórzy w domach mają pralkę w kuchni. Jakoś nie pasuje mi takie rozwiązanie. Bardziej pralka pasuje mi w łazience lub jakimś poddaszu. Ale kwestia gustu, może to jest moje przyzwyczajenie.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: katarynka »

jak się ma dom to raczej problem gdzie postawić pralkę nie istnieje, bo jest zawsze w domach jakieś pomieszczenie bardziej takie gospodarcze, największy problem maja ludzie w mieszkaniach
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Pralka w szafie w przedpokoju

Post autor: Motyl »

Moja koleżanka ma pralkę na przedpokoju w szafie, gdzie za ścianą jest łazienka. Więc ma rozwiązany problem z dopływem i odpływem wody. Muszę przyznać, że rozwiązanie kapitalne bo w łazience przez to zmieścił się bidet, o którym ja mogę tylko pomarzyć.
ODPOWIEDZ