Tanie szafy wnękowe

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: Klara23 »

Mi się ratan kompletnie nie podoba. Szybciej postawiłabym na bambus lub ewentualnie jakieś szkło- wolę bardziej nowatorskie pomysły.
Kapitalna- i co skorzystałaś z usług tej firmy? Promocja się chyba już skończyła...
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: kapitalna »

Myślałam, że temat umarł :) Skorzystałam z opinii doradców z iszafy, jak już zaczęłam z tej strony korzystać, robić sobie wycenę to już przy niej pozostałam. Tak mnie podkusili bym zamówiła tę szafę póki jest jeszcze promocja, że skorzystałam. Czekam teraz aż przyjdzie ktoś do mnie mi to wymierzyć i dokładnie omówić szczegóły realizacji, powinno być to na dniach. W razie czego to będę tu pisać jak to wygląda, dla przyszłych pokoleń ;)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: Klara23 »

Pisałaś 12go, a promocja wygasła 10go, czyli co? Załapałaś się jakimś cudem na tą promocję jeszcze?:>
Na jaki materiał się zdecydowałaś? Czy chcesz jeszcze zapytać o radę projektanta?
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: kapitalna »

Wpis dałam nieco później, dzwoniłam do nich kilka dni wcześniej i oczywiście załapałam się na promocję, bo wystarczyło się tylko do 10-tego umówić na wizytę. Wybrałam jednak płytę mdf wraz z lustrem i trzema skrzydłami. Zmieściłam się w cenie 2 tys. tak jak chciałam. Szafę będą mi montować w poniedziałek.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: Klara23 »

Ooo to dziś- daj znać czy jesteś zadowolona z szaf :) Czy są dobrze wykonane, itd. Fajnie, że załapałaś się na tą promocję :) Szkoda, że się tak szybko skończyła.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: kapitalna »

Tak kochani, mam już szafę w domu i co by tu powiedzieć. Wygląda wspaniale, identycznie jak na wizualizacji, pełno miejsca, świetnie zagospodarowana przestrzeń. Wszystko jest solidne, nic się nie rusza, fronty płynnie się przesuwają, drążek solidny, nawet się na nim powiesiłam i nic się nie stało :) Sam montaż też przebiegł sprawnie, zajęło to panom może z 3 godziny, z tym wierceniem dziur itd. Spokojnie polecam, bo z ceną wyszłam na swoje. No teraz na pewno zapłaciłabym jeszcze raz tyle, ale widać należy szukać okazji ;)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: Klara23 »

To super. Spokojnie więc można firmę polecać dalej. Tym bardziej, że 50% taniej nie oznacza 50% mniej profesjonalizmu. Mogliby powtórzyć tą promocję.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: kapitalna »

Nie wiem, nie znałam tej firmy wcześniej. Może cyklicznie promocja się powtarza? Warto przedzwonić albo napisać i się dowiedzieć.
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: Magdalena30 »

Szafy wnękowe są najlepszą opcją do pomieszczenia i dzięki temu będziesz mógł zachować dla Siebie więcej miejsca co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: Klara23 »

Dopiero przypomniałam sobie o tym wątku :)
Firma iSzafy ma tą promocję ponownie. Nie zostało wiele czasu, bo promocja obowiązuje do końca grudnia, ale może warto sprawić sobie taki prezent na święta :)
ODPOWIEDZ