Tanie szafy wnękowe

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Tanie szafy wnękowe

Post autor: kapitalna »

Cześć. Potrzebuję jednej dużej szafy wnękowej do przedpokoju, ok. 3m długości. Próbowałam w internecie znaleźć coś taniego, ale niestety się rozczarowałam. Istnieje może jakieś tańsze rozwiązanie? Może zamówić części i samemu zamontować? Boję się jednak, że to może być trudne...
Pan Strach
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: anija35 »

A składałaś kiedyś takie szafy sama? Bo ja tak i powiem ci, że nie jest to łatwe, ja powiedziałam sobie wtedy jak składałam swoją szafkę małą do łazienki, że nigdy tego już nie zrobię. Pozostawały mi jakieś części, potem się bałam czy ona komuś krzywdy nie zrobi, że źle złożyłam. Chyba bym wolała zamówić w całości lub kupić niż sama skręcać.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: Klara23 »

Kobieto- nawet o tym nie myśl! Szafę wnękową? Kupić i złożyć samemu? Moim zdaniem warto dołożyć minimalną kwotę i pozostawić tę sprawę fachowcom, którzy zrobią taką szafę na wymiar- i oczywiście ją zamontują. Ciekawe opcje, a co najważniejsze niedrogie ma firma iSzafy- u nich masz szeroki wybór jeśli chodzi o materiał, a także możesz wybrać sposób otwierania się drzwi. Co ciekawe na ich stronie możesz sama sobie taką szafę zaprojektować ;)
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: kapitalna »

Klara23 pisze:Co ciekawe na ich stronie możesz sama sobie taką szafę zaprojektować ;)
O, to jest ciekawa opcja. Gdzie to mogę zrobić, w sensie nie wiem dokładnie o jaką stronę chodzi i , w którym miejscu to się znajduje? Tylko wiecie, mi zależy na niskich kosztach, a z tego co słyszałam takie renomowane firmy są drogie. Nie chcę więcej niż 2tys. przeznaczyć, a to w końcu 3 m długości i chcę by te szafy miały równiez wyposażenie, w postaci półek, szuflad i wieszaków. Jest to wykonalne?
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: Klara23 »

kapitalna pisze:
Klara23 pisze:Co ciekawe na ich stronie możesz sama sobie taką szafę zaprojektować ;)
O, to jest ciekawa opcja. Gdzie to mogę zrobić, w sensie nie wiem dokładnie o jaką stronę chodzi i , w którym miejscu to się znajduje? Tylko wiecie, mi zależy na niskich kosztach, a z tego co słyszałam takie renomowane firmy są drogie. Nie chcę więcej niż 2tys. przeznaczyć, a to w końcu 3 m długości i chcę by te szafy miały równiez wyposażenie, w postaci półek, szuflad i wieszaków. Jest to wykonalne?
Oto link do wizualizacji ....... a tu następny, gdzie możesz wycenić sobie swoją szafę: ...: Firma iSzafy nie jest droga, mimo że pracują tam fachowcy, a ich park maszynowy jest nowoczesny. Do tego teraz mają promocję -50%, więc jakbyś się załapała miałabyś oryginalną, dobrze wykonaną szafę za pół darmo.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: kapitalna »

Zrobiłam sobie kilka wizualizacji, troszkę się pomęczyłam, bo te wszystkie systemy do dla mnie czarna magia, ale dało to ogarnąć. Bardzo fajny program, widzę jak to będzie w rzeczywistości wyglądać. Szczerze mówiąc już się zapaliłam do tej szafy :) Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tej promocji, tak z puntu widzenia klienta, bo wiadomo regulamin regulaminem, a w rzeczywistości mogą jakieś nieprzyjemności wychodzić: czy rzeczywiście wyszło taniej oraz jak długo trzeba było czekać za realizacją szafy i czy nie było po drodze jakichś problemów?
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: Klara23 »

Czeka się od 2 do 6 tygodni- masz to w regulaminie. W moim przypadku trwało to około 4 tygodni. Wszystko zależy od tego jak duża jest szafa i z czego wykonana. Osobiście nie miałam żadnych nieprzyjemności. Jedyną nieprzyjemność to firma mogła mieć ze mną, ponieważ dwa razy musiałam przekładać wizytę konsultanta. Co do ceny to nie wiem, czy zapłaciłam faktycznie mniej o 50%, ale wiem, że taka szafa w każdej innej firmie wyszłaby mi dużo drożej.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: kapitalna »

Dziękuję bardzo, dużo mi pomogłaś :) Nie ma to jak zapytać się forumowiczów by przedstawili jak to faktycznie wygląda. ciekawi mnie jeszcze jednak kwestia : rattan czy płyta? Ceny widzę, że są podobne to czym te materiały się różnią?
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: anija35 »

Ja bym wybrała ratan , lepiej wygląda ale materiał prawie taki sam, tylko ratan jest ozdobiony ( płyta mdf plus ozodbnik naturalny) ., Dlatego ceny podobne. Ale każdy ma styl indywidualny.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Tanie szafy wnękowe

Post autor: kapitalna »

ale płytę można polakierować na wysoki połysk prawda? a rattan ma taki naturalny wygląd, żadnych ostrych kolorów.
ODPOWIEDZ