Czym rozjaśnić przedpokój?

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: Martis04 »

Ostatnio widziałam fajny artykuł: tekstodajniapl/plytki-z-kamienia-naturalnego-ekskluzywne-i-trwale/ Myślę, że super będzie wyglądać właśnie jasna farba, o której wspominałam, do tego taka ściana z kamienia i ładne, duże lustro. Nic więcej nie potrzeba :) Powinno być jasno i ładnie.
Pan Strach
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: enigmaa »

Lustro w odpowiednim miejscu, także może być elementem, który rozjaśni ciemny przedpokój.
Najlepiej zamówić lustro na wymiar lub lustro podświetlane
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: kalioppe »

Myślę, że we wszystkich, ale przede wszystkim w ciemnych i niewielkich pomieszczeniach dobrze jest postawić na jasne meble. Optycznie je rozświetlą i powiększą.
Dobrym wyborem wydają mi się zestawy w stylu tych; meblezagroszepl/przedpokoje,94.html . Jeśli będziemy dokupować wszystkie meble pojedynczo w pewnym momencie może okazać się, że mamy ich zbyt dużo i przedpokój znów będzie zagracony.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: designerka »

Jasne ściany i lustro dużych wymiarów powinno wystarczyć. Do tego koniecznie białe meble. Jak dodatki - też jasne.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: siedemosiemdwa »

U mnie są jasnoszare ściany, duże lustro i białe meble. Takie rozwiązania naprawdę potrafią zdziałać cuda, warto to wypróbować.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: bajaola »

Podobnie będzie i nasz wyglądał, lecz co do koloru ścian zdecydowaliśmy się na kolor piasku, bo chcemy kupić w mebledoktor24.pl meble z jasnej sosny z bejcowanymi na biało frontami. Koleżanka zrobiła nam wizualizacje i fajnie to wyszło. Kolory świetnie do siebie pasują, a dzięki tym meblom, które są z litego drewna uzyskamy efekt ciepła i przytulność, zaś biel dodatkowo go rozjaśni i da efekt optycznego połączenia.
Załączniki
komoda-ii-malmo-.jpg
komoda-ii-malmo-.jpg (14.84 KiB) Przejrzano 9801 razy
mikra
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: mikra »

Można użyć czegoś mocno niestandardowego, jak dmuchańce na ścianę, zobaczcie:
naklejkomaniaeu/24-dmuchawce
Większość pewnie nawet nie wie, że coś takiego można zastosować, a przecież w ten sposób da się uzyskać naprawdę genialny efekt ;-)
Kwestia zmyślnego podejścia do tematu ;-)
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: AlaKawa »

A może po prostu warto postawić na fajne oświetlenie. Ciekawe propozycje tego rodzaju na pewno można znaleźć na szykownydom.com/azzardo/diana. Cechuje je zarówno fajna stylistyka jak i kolorystyka, a co więcej dostępne tam lampy są bardzo różnorodne. W związku z czym na pewno każdy znajdzie wiele fajnych propozycji dla siebie.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: designerka »

Sama mam dość mały przedpokój. Uważam jednak, że nic tak nie powiększa przestrzeni jak lustra. Myślę więc, że do przedpokoju warto kupić jak największe.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: kapitalna »

Lustro jak najbardziej powinno zdać egzamin, tym bardziej jeśli będzie mu towarzyszyć oświetlenie. W sprawie wyboru lamp odsyłam do świetnego sklepu internetowego Interblue - ogromny wybór. Postawić też warto na jasne odcienie ścian, beże, biele, które optycznie zwiększają pokój
ODPOWIEDZ