Czym rozjaśnić przedpokój?

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Laurka1
Zaglądacz forumowy
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 04, 2014 12:37 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: Laurka1 »

Można zaakcentować jedną część ściany w przedpokoju fajną tapetą, które teraz wracają do łask i wybór wzorów jest naprawdę przeogromny. Mnie się najbardziej podobają te w stylu skandynawskim z motywem kwiatów lub liści.
Ostatnio zmieniony wt lip 15, 2014 8:46 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamany regulamin
Pan Strach
Margo
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 01, 2015 6:43 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: Margo »

siedemosiemdwa pisze:Fototapeta w przedpokoju? Nie sądzę, aby to był dobry pomysł, tym bardziej, że nieodpowiednio dobrana może sprawić, że optycznie go zmiejszymi. Lepiej jest postawić na jasne farby i tyle ;).
Też tak myślę, łatwo przedobrzyć :)
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: OlaPe »

Najlepiej ściany aby były pomalowane jasnym kolorem, wtedy przedpokój wydaję się większy i jaśniejszy.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: annna »

A może odpowiednie jasne meble będą dobrym pomysłem.
Do przedpokoju, to najlepiej szafę na wymiar,
na przykład szafa wnękowa komandor
Proszę zajrzeć sobie do ich galerii, jak wyglądają jasne szafy
tego typu.
Byłoby to nie tylko wykorzystanie miejsca w przedpokoju,
ale też doskonała aranżacja i rozjaśnienie przedpokoju.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: siedemosiemdwa »

OlaPe pisze:Najlepiej ściany aby były pomalowane jasnym kolorem, wtedy przedpokój wydaję się większy i jaśniejszy.
Też mam w przedpokoju jasne ściany. Posiadam też szafę z lustrami co optycznie zwiększa mój przedpokój.
kejszek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 08, 2015 5:47 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: kejszek »

Jeśli nie będziesz miał pomysłu co z Twoim przedpokojem - polecam Ci firmę zajmującą się <admin wyciął - złamanie regulaminu>. Doradzą Ci w tym temacie z pewnością. Działają na dużą skalę. Pozdrawiam.
ECORSON
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: czw lip 10, 2014 10:07 am

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: ECORSON »

My serdecznie polecamy jeden z naszych trwałych tynków dekoracyjnych, które rozświetli i powiększy optycznie Pana przedpokój. Jest to tynk Deriva - efekt zebra.
Produkt jest bardzo łatwy do zastosowania, możemy za jego pomocą otrzymywać m.in. wzory pionowe lub poziome.Efekt końcowy jest naprawdę zaskakujący i nowoczesny. Świetnie współgra z dodatkami ze szkła, metalu, kamienia czy drewna. Jeśli potrzebuje Pan jakiejś porady w tym temacie, zapraszym na nasz oficjalny fanpage na FB :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: siedemosiemdwa »

Warto też pomyśleć o designerskim wieszaku do przedpokoju. Tutaj: //homebook.pl/produkty/wieszaki-na-odziez-wierzchnia znajdziecie różne, ciekawe modele. Mi się najbardziej podoba wersja z klamerkami, a Wam?
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: Martis04 »

Na pewno trzeba pomalować go na jasne barwy. Oświetlenie też dużo robi, nie polecam tych żarówek które dają takie żółto-pomarańczowe światło.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Czym rozjaśnić przedpokój?

Post autor: kalioppe »

Podstawa to odpowiednie oświetlenie przedpokoju. Niby proste, ale zaskakująco dużo osób o to nie dba. A potem przedpokój okazuje się małą, ciemną klitką ;)
O tym, jak powinno być zaprojektowane oświetlenie w takim pomieszczeniu, można doczytać chociażby tu: budujeszpl/wiadomosc/oswietlenie-przedpokoju-jak-zaprojektowac/1042/ . Myślę, że warto zajrzeć, jeśli ktoś jest na etapie planowania wyglądu swojego przedpokoju.
ODPOWIEDZ