Lustra przedpokojowe

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: bajaola »

Zgodzę się, że lustro dla nas kobiet jest ważne i faktycznie powinno być spore, ale swoimi gabarytami powinno współgrać z meblami. Swoje kupiłam w Meble Hot wraz z meblami, cały taki niewielki komplecik złożony z dwóch szafek, wieszaka i właśnie lustra, jest dość proste ale w tym jest cały jego urok. Wszystko razem wygląda tak schludnie ale efektownie i nadal mi się podoba.
Pan Strach
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: AlaKawa »

To prawda. Sama generalnie nie wyobrażam sobie przedpokoju bez dużego lustra. Dlatego też nawet się zastanawiam, czy nie zamienić tego, które posiadam na coś z oferty lustra wrocław - ladneszklo.pl/lustra-wroclaw/ . Wybór w tym przypadku jest bowiem bardzo duży, a co więcej możemy tutaj zamówić nawet lustro o bardzo nietypowym kształcie, wobec czego bez wątpienia warto się zastanowić nad tą propozycją:)
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: enigmaa »

Praktycznym rozwiązaniem jest kupno lustra na wymiar lustrowramie.pl/lustra-na-wymiar/
Rozmiar lustra można dopasować do przedpokoju o różnych rozmiarach. Lustro można ozdobić dowolną ramą według swojego gustu.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Zuzzanna »

najlepsze są klasyczne lustra w drewnianej ramie, warto zawsze iść w klasykę bo jest ponadczasowa
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Hyorin »

Dla mnie rozmiar ma znaczenie - im większe lustra, tym lepiej, fajnie rozświetlają i optycznie powiększają wnętrze
ODPOWIEDZ