Lustra przedpokojowe

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: raczek »

Ja lubię proste lustra jeżeli chodzi o przedpokój, np. takie jak montuje się na drzwiach szaf. Bez udziwnień i funkcjonalnie. Natomiast w łazience podobają mi się lustra otoczone mozaiką.
Pan Strach
stolarz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 13, 2013 7:19 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: stolarz »

Ja mam z Ikei za 80 zł wysokie na 180 cm lustro z ramą mahoniową i bardzo fajnie wygląda. Można coś za nim umieścić, bo otwiera się jak front.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Rafal »

Ja ostatnio kupiłem lustro w castoramie praktycznie na moją całą ścianę ponieważ bardzo dużo tańcze i potrzebuje widzęć jak wyglądam, myślę, że to był dobry wybór.
Awatar użytkownika
mamazosia
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 8:18 am

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: mamazosia »

A jeżeli chodzi o lustro, to mam z IKEA, 3 takie same wąskie, długie lustra ;) Daje ładny efekt wizualny
;))))
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Magdalena30 »

Ja mam dość specyficzne lustro, ponieważ nie jest one takie proste tylko jest w kształcie owalu i na górze ma kilka rąbków ze srebra.
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Mokana »

Ja mam dość nietypowe lustro: gablotypl/prod,439,lustro%20stojace%20owalne.html Co prawda jest to bardziej lustro sklepowe, jednak dla mnie nadawało się idealnie. Normalnie stoi w przedpkoju pomiędzy dwoma dużymi kwiatkami. Czasem jednak (głównie po zakupach), gdy mam ochotę poprzymierzać większą ilość nowych ubrań przestawiam je po prostu do dużego pokoju. No i moja mała lubi się też stroić przed lustrem. Kiedyś miałam takie wiszące na ścianie, jednak przy dziecku okazało się niebezpieczne i zmieniłam na takie. :)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Kobite »

U mnie przedpokuj jest malutki a mimo to mamy dwa lustra. Pewnie, że jedno powinno być zawsze
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja akurat mam szafę z drzwiami przesuwnymi i one posiadają takie duże lustra ;). Jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ nie zabiera dodatkowej przestrzeni.
spruce
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2014 2:04 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: spruce »

Moja żona znalazła jakiś sklep z takimi starymi rzeczami i tam kupiła piękne lustro do przedpokoju w stylu glamour, duże z czarną ozdobną ramą (za ok. 280 zł).
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: sylwia4012 »

Lustro powinno być duże i ładne. My Kobiety lubimy się w takich przeglądać. Pomyśl o tym wszystkim przy wyborze lustra. Fajne możesz spotkać na: spam czytamy regulamin , styl jedyny w swoim rodzaju. Każdy znajdzie dla siebie wyjątkowe i praktyczne lustra.
ODPOWIEDZ