Lustra przedpokojowe

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Lustra przedpokojowe

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Oryginalne lustra do przedpokoju: czym kierujecie się podczas ich wyboru, jakie lustra się wam podobają i co warto wstawić do własnego domu w tym długim wnętrzu?
Przedpokojowe lustra czas start!
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Dorota40 »

To pewnie zależy od tego w jakim stylu ma się urządzany przedpokój...
U mojej mamy wieje chłodem nowoczesności (ostatnio ma falę) i wstawiła sobie w przedpokoju takie lustro jak nad ta konsolą wisi: wdobrymstylu.pl/dom/salon/meble/stolik-pod-lustro-schuller-343738, ale ja np wolę bardziej nastrojowe klimaty i pewnie brałabym coś pod katem drewno, lub drewno/aluminium w ramie - na razie jeszcze szukam, więc konkretu nie wrzucę.

Wszystko jest kwestią gustu
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Aleksandra »

Fiuuu niezłe to lustro wdobrymstylu.pl/dom/salon/meble/stolik-pod-lustro-schuller-343738- tylko te ponad 2500 zł to jednak jak na moje możliwości ciutkę za wiele.
Pewnie zdecydowałabym się na jakieś jednak tańsze.
No albo szukałabym czegoś podobnego ale w tańszej wersji:)

Edytowane:
A nie sory, to stolik tyle kosztuje! Cofam:))
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: katarynka »

najważniejsze kryterium lustra do przedpokoju to jego wielkość :D przynajmniej ja tak mam, im większe tym lepsze choć na ramę też oczywiście zwracam uwagę ;)
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Motyl »

Ja mam lustro na przedpokoju w szafie jako drzwi przesuwne. Wysokość na 2,50 m. Trochę przebojów było z tym lustrem bo pierwsze przyjechało potłuczone i dopiero drugie było jak należy.
Ale chciałam powiedzieć, że miałam do wyboru różne typy luster jak: przybliżające, oddalające i jeszcze podbarwione np: brązowe lub niebieskie a ja polecam zwykłe, normalne białe lustro.
Monaki
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:16 am

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Monaki »

Bardzo mi się podobają szafy wnękowe z lustrami albo takie garderoby. W ten sposób przedpokój wydaje się większy, bardziej widny i co dla mnie ważne - można w lustrze zobaczyć całą swoją sylwetkę przed wyjściem z domu, stąd strój najczęściej jest dobrze dopasowany i skomponowany. :)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Moim zdaniem lustro najlepiej dopasować tak, aby pasowało wizualnie do pozostałych mebli. My np posiadamy system Enego, który zawiera również lustro wykonane kolorystycznie tak jak pozostałe elementy kolekcji!
brenda
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 16, 2013 9:35 am

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: brenda »

Zależy mi, żeby lustro do przedpokoju było duże - wychodząc gdzieś chciałabym zobaczyć się w pełnej krasie. Obecnie takie właśnie mam - jest dość wąskie, ale bardzo wysokie.

Oczywiście, żadne wyszczuplające, przyciemniane itp. nie wchodzą w grę, bo chcę wiedzieć, jak naprawdę wyglądam i czy mogę spokojnie wyjść z domu :)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: Meble-Bogart.pl »

W tym wypadku warto pamiętać o istotnej roli oświetlenia. Na zewnątrz mamy do czynienia z innym światłem. Szczególnie o różnych porach - czasem nie musimy używać żarówek, czasem trzeba.. to robi ogromną różnicę podobno.
kulka
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 28, 2013 4:19 pm

Re: Lustra przedpokojowe

Post autor: kulka »

U mnie lustro w przedpokoju musi być obowiązkowo.
Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez spojrzenia w lustro i poprawienia ewentualnych niedoskonałości.
ODPOWIEDZ