Dekoracje przedpokojowe

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Dekoracje przedpokojowe

Post autor: Aleksandra »

Macie jakieś oryginalne pomysły na ciekawe dekoracje do przedpokoju?
Coś, co zmieni jego nudę i trochę ożywi ?
Pan Strach
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Dekoracje przedpokojowe

Post autor: todayistonight »

Może jakieś nietypowe oświetlenie? Teraz nie mam przedpokoju, ale zawsze też chciałam udekorować go czarno-białymi fotografiami.
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Dekoracje przedpokojowe

Post autor: Mokana »

Fotografie to bardzo dobry pomysł. Niedługo będę się przeprowadzać i myślałam nad tym, aby wydrukować je w większym formacie, lub zrobić takie specjalne zestawienie kilku fotek i umieścić je w ramce zatrzaskowej Można dobrać je np. okolicznościowo tzn. w jednej ramce zdjęcia ze ślubu, w innej z chrzcin dziecka, w nasępnej wspomnienia z wakacji itp. Co o tym myślicie?
Kaja.M
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 27, 2014 12:22 pm

Re: Dekoracje przedpokojowe

Post autor: Kaja.M »

Ja mam cały przedpokój obwieszony rodzinnymi zdjęciami z różnych fajnych wyjazdów. Zawsze milo powspominać ;)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Dekoracje przedpokojowe

Post autor: siedemosiemdwa »

Akurat w przedpokoju nie mam żadnych dekoracji, ponieważ nic mi tam nie pasowało. Ale bardzo podoba mi się pomysł ze zdjęciami i pomyślę o czymś takim u siebie.
malinova
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lip 21, 2014 3:48 pm

Re: Dekoracje przedpokojowe

Post autor: malinova »

Ja wkręciłam się w dekoracje związane z porożami, to moje pierwsze dzieło -> Obrazek ale zakupiłam już kolejne jedno długie z wieloma wyrostkami i mam zamiar zrobić z niego wieszak :) Wiem, że nei każdemu ten pomysł się podoba ale być może kogos zainspiruje :)
martakopczak
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 21, 2014 1:42 pm

Re: Dekoracje przedpokojowe

Post autor: martakopczak »

W firmie, której jestem właścicielką "ożywiliśmy" przedpokój w taki sposób. Całe pomieszczenie jest białe, a na ścianie wisi taka oto fototapeta:
spam

Do tego szafka na buty, zabawne wieszaczki (IKEA made ofc) i wiecie co.. od razu przyjemniej się wchodzi.
Ostatnio zmieniony sob sie 09, 2014 11:46 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Zablokowany