Meble do przedpokoju

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
akacja21
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 18, 2013 3:48 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: akacja21 »

A nie wydaje Ci się, że zestaw do przedpokoju o wymiarach aby pasował w sam raz jest trudno znaleźć? Bo ja chciałam kupić gotową to nie znalazłam takiej, miałam 30cm nie wykorzystanego miejsca i zamówiłam po prostu gotową witrynę przystosowaną do wielkości takiej jak chciałam.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Zgadzam się z Akacją :) Przedpokój to bardzo specyficzny typ pomieszczenia, zazwyczaj dosyć ograniczony powierzchniowo. Kupując meble trzeba zwracać uwagę czasami dosłownie na każdy centymetr.
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: Magdalena30 »

Meble do przedpokoju to idiotyczny pomysł za przeproszeniem ... Pomyśl trochę niż będziesz dawać takie szalone pomysły.
miminka210
Świeżak na forum
Posty: 12
Rejestracja: śr paź 23, 2013 5:38 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: miminka210 »

Ja w przedpokoju bym chciała mieć szafę na ciuchy i buty a także miejsce na odpoczynek przy ściąganiu butów czy ubieraniu, może jakiś fajny fotel.
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: Onstek »

poszukuję fajnego zestawu do przedpokoju ... najlepiej siedzisko otwierane, szafka na buty , jakieś wieszaki. Korytarz wąski a potrzeba duzo miejsca do przechowywania
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: niewazne »

Zerknj sobie do sklepu Górna półka, sama jestem obecnie na etapie poszukiwania mebli do przedpokoju i przegladam sobie sklepy. Spodobały mi sie ich nowoczesne komplety ze schowkami na buty:
gornapolkacom/tp/siedzisko-do-przedpokoju-ze-schowkiem-na-buty/

Zastanawiam się nad czyms takim z siedziskiem. Obecnie mam pustą ścianę i średnio się to sprawdza pod katem praktyczności. Niestety ale ściana mocno się brudzi:
gornapolka.com/wp-content/uploads/2018/10/sbc2-biala-370x370.jpg
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: bajaola »

Ja mam zrobioną fajną zabudowę i nic mi nie lezy na widoku. Jedynie co to jest wieszak, a obok stoi jeszcze ławka. Napisałam jeszcze, bo chce ją zastąpić slf24pl/pufa-elios-70.html , która doda charakteru i takiej przytulności.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: Gemma »

Po co zagracać przedpokój meblami? Szafka na buty wystarczy. Ewentualnie lustro i szafa na kurtki, ale to max.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: dzoana »

Wszystko zależy od naszego gustu. Każdemu przecież może podobać się coś innego. Ja obecnie urządzam przedpokój i spodobały mi się takie meble: <naruszenie regulaminu forum> . Uważam, że to będzie trafiony wybór.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: Jolanta »

Ja też długo zastanawiałam się nad meblami. Wybór jest tak duży, że ciężko jest zdecydować się na jakiś jeden, konkretny model. Ostatecznie zdecydowałam się na: https://www.meblewojcik.com.pl/ - producent mebli, który oferuje bardzo ciekawe wyposażenie i ofertę cenową. Mam właśnie w przedpokoju od nich meble i jestem bardzo zadowolona. Planujemy jeszcze na nowo zaaranżować salon i też zastanawiam się nad wyposażeniem od Meble Wójcik :)
ODPOWIEDZ