Meble do przedpokoju

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Meble do przedpokoju

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Meble do przedpokoju
- co jest trendy we wnętrzach przedpokojowych?
Zestawy, komplety meblowe, moduły i wszystkie inne
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: katarynka »

chyba w tym zakresie nie ma reguły, bo każdy wybiera to...na co starczy mu miejsca, przedpokoje są małe ustawne, więc często trzeba kombinować, jedni nadal wstawiają szafy typu komandor co zmniejsza szerokośc przedpokoju o jakieś 50 %, ale widocznie widzą w tym wyższą potrzebę ;)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: kalioppe »

Dla mnie obowiązkowe wyposażenie przedpokoju to lustro. Zawsze przed wyjściem lubię skontrolować wygląd i ewentualnie coś tam poprawić.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Mi w przedpokoju wystarcza szafka na buty, wieszak i lustro.

Przedpokoje są małymi pomieszczeniami przeważnie wiec ciężko tu o większą swobodę. Przy nieco większym wnętrzu zdecydowałbym się jeszcze na pufę na której można usiąść podczas ubierania butów.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: Anita12 »

Jak wyżej - czyli klasyczne zestawienie. Też mam w przedpokoju lustro, wieszak i szafkę na buty, głównie dlatego, że tylko to się tam mieści :) ciasno tam trochę i szkoda miejsca na co innego
lidka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 23, 2013 1:46 am

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: lidka »

My mamy szafę wnękową (bo akurat nigdzie indziej by się nie zmieściła, a w przedpokoju niepotrzebne było tyle wolnego miejsca), małą szafkę na buty, wieszak na kurtki i duże lustro, takie praktycznie na całą wysokość ściany. I tak nam w zupełności odpowiada, chociaż może przydałoby się więcej miejsca na buty, no ale je po prostu wkładamy do szafy.
stawo
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 21, 2013 8:25 am

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: stawo »

Wszystko zależy jakie są wymiary takiego przedpokoju. Ale chyba najlepsza jest szafa z pawlaczem na wymiar z przesuwanymi drzwiami, gdzie jedno z nich może być lustrem. Jak dla mnie jest to rozwiązanie najbardziej praktyczne
Dorota35
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 10, 2013 11:04 am

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: Dorota35 »

Aby nasz przedpokój sprawiał wrażenie pomieszczenia urządzonego z pomysłem należy umiejętnie rozmieścić w nim meble, które należy rozlokować po obu stronach przedpokoju. Zapewne jednym z najważniejszych mebli w przedpokoju jest duża, pojemna szafa, która pomieści ubrania, sprzęty takie jak odkurzacz, deskę do prasowania, czy podróżne walizki. Szafą która pomieści buty całej naszej rodziny, wyposażoną w lustro, jest szafa obrotowa z lustrem – wersja buciarka.
Szafa Margo to całkowita nowość nie tylko na polskim rynku meblarskim. Cała linia dzięki dyskretnej stylizacji detalu odtworzy atmosferę tradycyjnego domu z jego przytulnością i ciepłem.

Firma Allhall to seria ekskluzywnych mebli do przedpokoju, w którym ma zagościć elegancja połączona z funkcjonalnością!
Ostatnio zmieniony pn maja 20, 2013 9:41 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: link usunięto - regulamin
akacja21
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 18, 2013 3:48 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: akacja21 »

Ja w swoim przedpokoju mam szafę w której mieszczę parasole, kurtki, buty, a także w zimie czapki, szaliki. Takie podstawowe przedmioty, aby były w wnętrzu a nie na zewnątrz. Ja mam przesuwną aby nie zajmować miejsca na otwieranie jej.
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Meble do przedpokoju

Post autor: filip.s »

Ciekawym rozwiązaniem są zestawy meblowe do przedpokoju. Dzięki nim nie trzeba się martwić o zachowanie jednolitej stylistyki i kolorystyki. Poza tym na ogół mają wszystko co najbardziej potrzebne w przedpokoju: lustro, wieszak, szafkę na buty i komodę.
ODPOWIEDZ