Kosz na parasole?

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Kosz na parasole?

Post autor: boom99 »

Czy Kosz na parasole postawiony w przedpokoju to jest dobry pomysł czy jednak zamoczy trochę za bardzo podłogę?
Pan Strach
Ola30N
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm

Re: Kosz na parasole?

Post autor: Ola30N »

Może i trochę zamoczy ale ogólnie wydaje mi się że to super pomysł na zabezpieczenie po deszczu - parasolki nigdy nie ma gdzie położyć..
Kaja.M
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 27, 2014 12:22 pm

Re: Kosz na parasole?

Post autor: Kaja.M »

Ja mam taki kosz który ma podstawkę więc nie moczy podlogi. Ale tzreba pamiętać by sprawdzać czy woda się tam nie zebrała i nie stoi - może dać to nieprzyjemny zapach.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kosz na parasole?

Post autor: siedemosiemdwa »

Wydaje mi się, że mokry parasol lepiej jest jednak zostawić w łazience do wyschnięcia - nawet jak nie zamoczy podłogi to w tym koszu będzie Ci się zbierać woda, o której możesz potem zapomnieć.
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Kosz na parasole?

Post autor: OlaPe »

Nie zamoczy podłogi, ja ma kosz na parasole i woda się w nim zbiera na samym dole, wylewam ją i tyle ;)
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Kosz na parasole?

Post autor: enigmaa »

Ładny pojemnik na parasole jest ozdoba przedpokoju. Ja suszę parasole w wannie, a potem wstawiam do parasolnika.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Kosz na parasole?

Post autor: Anita »

Kosz na parasole jest przydatny w przypadku odwiedzin gości w deszczowy dzień. Jak o każdą rzecz trzeba o niego dbać i go czyścić. Sama również nie trzymam tam mokrego parasola tylko odkładam go do kosza po całkowitym wysuszeniu.
andwaj79
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 02, 2016 2:06 pm

Re: Kosz na parasole?

Post autor: andwaj79 »

Kosz to fajny pomysł, ale nie sprawdza się przecież w przypadku mokrych parasoli. Lepiej zainwestuj w jakąś powierzchnię, żeby ewentualni goście mieli je gdzie wysuszyć ; d
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Kosz na parasole?

Post autor: Martis04 »

Jak szukasz fajnych stojaków i koszy to zerknij tutaj: homebookpl/produkty/stojaki-na-parasole . Myślę, że to fajny pomysł. Wybór jest naprawdę ogromny.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Kosz na parasole?

Post autor: tinaK »

Super sprawa, bo przynajmniej nikt nam podłogi nie będzie moczył. Poza tym jest to fajny element dekoracyjny.
ODPOWIEDZ