Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Post autor: boom99 »

Macie w przedpokojach wycieraczkę? tzn w domu już, czy jednak lepiej postawić taką przed drzwiami?
U nas w kółko ktoś wycieraczki podpiernicza...
Pan Strach
Ola30N
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm

Re: Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Post autor: Ola30N »

A próbowałaś przykleic na klej montażowy?
To działa - musialby ktoś rwać wycieraczkę, a wtedy się niszczy i nawet złodziejowi nie jest potrzebna
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Post autor: katarynka »

Wycieraczkę mam tylko za zewnątrz, lecz jeżeli panują u was ich kradzieże, należy do zgłosić do właściciela budynku.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam wycieraczkę zewnętrzną. Jakoś nie wyobrażam sobie po co ktoś chciałby ją zabierać :|. Ale jeśli już jest taki problem, to spróbujcie ją jakoś przymocować.
malinova
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lip 21, 2014 3:48 pm

Re: Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Post autor: malinova »

Dla mnie też kradziez wycieraczek to jakaś abstrakcja, chociaż rzeczywiście mi również raz zginęła - podczas remontu klatki więc uznaję to za zapodzianie się w budowlanym bałaganie ;) NAtomiast przyklejanie wycieraczki to z jednej strony dobry pomysł ale z drugiej 'na złośc mamie odmrożę sobie uszy' no bo jak taka wycieraczke póżniej wytrzepac wyczyscic albo... wymienic? :D
spruce
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2014 2:04 pm

Re: Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Post autor: spruce »

Ja mam dużą wycieraczkę w przedpokoju, od razu przy drzwiach jak się wchodzi. Duża ramka gumowa, a w środku taki dywanik. Łatwo się go odkurza, latem można jakoś przeprać (wypłukać wodą). Zewnętrznej jeszcze nie zdążyłem kupić choć teraz też by się przydała na zimę.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Post autor: żiżka »

oczywiście, że tak, szczególnie zimą to nieodzowna sprawa, by nie nanieść błota do domu
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Post autor: AlaKawa »

U mnie w przedpokoju zarówno wycieraczka, jak i komody nowoczesne to swego rodzaju must have:) Na szczęście jest on na tyle przestronny, że bez problemu mogłam sięgnąć po takie właśnie meble z meble24sklep.pl . Dzięki temu wszelkiego typu czapki, szaliki, rękawiczki, bądź też akcesoria dla psów mam zawsze pod ręką:) Zresztą we wspomnianym przeze mnie sklepie wybór tego typu produktów jest naprawdę duży, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, czy to do sypialni, czy do salonu :)
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Macie w przedpokojach wycieraczkę?

Post autor: tinaK »

Mam. Wmontowana jest w podłogę i to się super sprawdza. Ładnie wygląda i jest mega praktyczna!
ODPOWIEDZ