Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

No dzwoniłam do tej firmy umówiłam się na jutro na wizytę wstępną. Zobaczymy co mi powiedzą,.
Pan Strach
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: anija35 »

No i jak po rozmowie luna? Co się dowiedziałaś co da się zrealizować w tym holu u Ciebie na te podstawowe rzeczy?
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Bardzo fajnie po rozmowie, będzie szafa w holu z frontami astin - 30% :) Wnętrze także fajne zaproponował mi projektant. Jestem zadowolona.
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: anija35 »

Czyli co dokładnie ci zaproponowali, co to za promocja dokładnie jakie warunki, jakie ceny ?
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Ceny tak naprawdę nie wiem tak do końca, orientacyjnie ile może kosztować po projkcie i za twierdzeniu dopiero cena wyjdzie. Promocjię mają na fronyt Astin więc wykorzystamy ją w szafie na holu. Warunek jest jeden promocji, muszą oni montować mi tą szafę a jest mi to na rękę tak na prawdę. Czekam teraz na wstępny projekt
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

A możesz pokazać jak to wygląda, bo nie mogę znaleźć a ciekawi mnie to. Jeżeli jest możliwość to wklej linka.
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Tutaj jest ogólnie astin jak to w miarę jest: iszafy.pl/pl/dokumenty/dzrwi_astin a ten tutaj drugi jest z przykładami drzwi astin blog.fawre.pl/2014/05/nowosc-w-ofercie-kolorowe-i-drewnopodobne-profile-do-szaf-wnekowych/ polubiłam ich blog strasznie i teraz zaglądać bede ciągle .
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Aaa... o coś takiego chodzi. Nie słyszałam wcześniej o frontach Astin dlatego pytam. Fajnie to wygląda.
A kiedy masz dostać ten wstępny projekt?
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

No około 20 lipca więc pewnie po niedzieli otrzymam projekt mam nadzieję, że nie będzie zmian i że szybka będzie realizacja.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

To daj znać jak Ci wszystko rozplanowali i czy jesteś zadowolona ;) Pamiętaj, żeby śmiało mówić, jak coś ci się nie podoba. Znam ludzi, którzy nie potrafią tak a potem są niezadowoleni.
ODPOWIEDZ