Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam właśnie w przedpokoju taką wnękę i zamówiłam do niej szafę na wymiar - co prawda poczekałam na nią trochę, ale zdecydowanie była tego warta.
Pan Strach
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Dla wnęki to idealne rozwiązanie. Teraz nawet na gotowe meble trzeba czekać co najmniej 3 tygodnie, więc tu akurat problemu nie ma.
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

No pewnie nie każda, ja często gotowe kupuje produkty To będzie moja pierwsza taka realizacja z wymiarami coś. A co byście polecili na taką szafę? Mi się ratan podoba
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: anija35 »

Ratan fajny widziałam ostatnio dużo propozycji z fornitem, może rozważ też go przy wyborze?
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Fornitem? Co masz na myśli?
MI akurat rattan się nie podoba jako materiał na szafy, ale to Tobie ma się podobać :)
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

No właśnie co to jest to ? To sa te płyty fornirowane o to chodzi jako fronty do szaf? Ciekawie brzmi i już mnie to zainteresowało
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: kapitalna »

Klara23 pisze:Każda firma robiąca meble na zamówienie zrobi ci taką szafę.
A wiesz z czego chciałabyś mieć taką szafę?
Nie, bo optimum dla szafy wnękowej to 55cm dochodzą do tego systemy jezdne, które zajmują jakieś 10cm. Chodzi tutaj o drążek i szerokość wieszaków (głównie). Także to raczej i nie jest tak, że każda firma to wykona. Raczej jest to niestandardowe rozwiązanie
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Każda firma robiąca meble na wymiar- o to mi chodziło. Takie firmy przecież są po to aby gospodarować niestandardowe pomieszczenia.
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: anija35 »

No tak taka płyta, ciekawie to wygląda widziałam takie opisane i pokazane w praktyce na iszafy.pl zerknij sobie bo warto. Jeżeli tylko lubisz drewno i akurat w tym miejscu Ci ono pasuje.
sklepmeble
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 30, 2014 2:20 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: sklepmeble »

Najlepiej nadaje się na nie wieszak z szafką na uty na dole, połączenie dwóch funkcjonalności. widziałam także takie garderoby które łączą więcej elementów i sąbardzo ekonomizne jeżeli chodzi o zajętość miejsca
ODPOWIEDZ