Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Mam w bloku mały hol, chciałabym znaleźć coś fajnego na kurtki, płaszcze, parasole, buty itp. Jakie widzicie rozwiązanie na coś takiego?
Pan Strach
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: anija35 »

Na pewno fajnym pomysłem byłaby szafa taka na te wszystkie rzeczy, ale raczej gotową będziesz mieć ciężko kupić.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Zależy czy jest tam wystarczająco dużo miejsca na dużą szafę- niekoniecznie głęboką. Jeśli nie to trzeba kombinować coś mniejszego.
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Miejsca mam 2 metry taką delikatną wnękę może z 45cm. Jak to w bloku. mam w tym momencie tam tylko wieszaki na kurtki, ale nie wygląda to zbyt efektownie.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Hmm... nie wiem, czy czasem 45 cm to nie za mało na szafę wnękową... Może ktoś wie, ile minimum głębokości musi mieć taka szafa? Ja się nie orientuję.
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Mierzyłam dziś i wnęka ma dokładnie 47cm jak tam troszkę będzie wystawać te 3 cm to chyba nic by się nie stało aby było 50 :) bo z tego co słyszałam to na pewno 50 da się tak zrobić. A może jest jakaś firma, aby wykonała taką z 47cm. Nietypowa trochę
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: anija35 »

Na zamówienie na pewno zrealizują ci nie typowe realizacje, gotowej takiej nie kupisz na pewno.
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

A jak jestem z okolic Warszawy, to gdzie takie coś mogę zamówić? Czy znacie jakieś firmy, co się zajmują takimi nietypowmi zamówieniami?
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: katarynka »

Osobiscie posiadam wieszak na kurtki i inne ubania połączony z małą, a zarazem pojemną szafką na buty. Jest to idealne rozwiązanie dla przdpokoju z małą ilością miejsca.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Każda firma robiąca meble na zamówienie zrobi ci taką szafę.
A wiesz z czego chciałabyś mieć taką szafę?
ODPOWIEDZ