Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Myślę, że będę zadowolona, ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie naprawdę, jak poznam projekt i będzie potem zrealizowane.
Pan Strach
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Skoro już teraz masz takie wrażenie to tak pewnie będzie. Czekamy na relacje i wrażenie po otrzymaniu projektu.
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

No dziś widziałam projekt i jestem zadowolona z niego, wszystko tak jak uzgodniliśmy za około 4 tygodnie szafa powinna być u mnie będą dzwonić dokładnie kiedy z dwa dni wcześniej.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: kapitalna »

Te profile Astin są kolorowe tak? Na jaką barwę się zdecydowałaś? Coś odważnego? I rozumiem , że dzięki temu masz ten trzydziestoprocentowy rabat?
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Fronty będą takie ala drewniane, i tak dzięki temu, że takie wybrałam mam zniżkę na meble całe 30 % , oczywiście oni muszą mi zamontować.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Ale to chyba jasne, że montuje firma, która robi :)
Nie wiedziałam, że jeszcze przy tym dają 30% zniżki... ale to tylko jak weźmiesz te profile Astin, tak? Przy innych szafach nie?
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Akurat to od razu mi się spodobało i nie pytałam o coś innego, musiałabyś sobie do niech zadzownic i zapytać jak to wygląda z innymi frontami.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Rozumiem :) Spróbuję dowiedzieć się tego z ich strony, a jak nie to może faktycznie przedzwonię :)
luna89
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 05, 2014 10:26 am

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: luna89 »

Lepiej być pewnym na 100% niż nie pewnym. A wogóle to ja za pierwsze spotkanie nic nie płaciłam,więc zawsze możesz się z nimi umówić, porozmawiać i dopytać co i jak. A coś planujesz wykonywać u siebie?
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Mały hol miejsce na kurki, płaszcze

Post autor: Klara23 »

Niedługo będę urządzać garderobę, więc coś tam na pewno mi się przyda :) Przedzwonię do nich i zapytam o te promocje.
ODPOWIEDZ