Komoda z kolorowymi szufladami?

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Komoda z kolorowymi szufladami?

Post autor: boom99 »

Podobają wam się komody z kolorowymi szufladami?
Szukam czegos takiego ciekawego do przedpokoju, co właśnie ożywiłoby tą przestrzeń i nie wprowadzało do niej "jednolitości".
Np taka:
Obrazek
Źródło zdjęcia: brw.com.pl/komody
Mają akurat komody 30% taniej, ale tylko do 8 grudnia.

Podobają się wam takie?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Komoda z kolorowymi szufladami?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Ogólnie pomysł sam w sobie jest ciekawy, ładnie to pewnie komponowałoby się z odpowiednio dobranymi kolorami w pokoju czy dodatkami. Istnieje jednak mały minus. W przypadku jeśli znudzą nam się dane kolory wnętrza, zazwyczaj wystarcza odświeżenie ścian, wymiana kilku drobiazgów. Tutaj dodatkowo będziemy musieli brać pod uwagę zróżnicowaną kolorystykę frontów szuflad.
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Komoda z kolorowymi szufladami?

Post autor: OlaPe »

Ładne te komody, z pewnością te kolorowe szuflady ożywią przedpokój. Do tego przydałaby się szafka na buty w podobnym stylu.
joaśka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pt wrz 04, 2015 9:34 am

Re: Komoda z kolorowymi szufladami?

Post autor: joaśka »

ja lubię zaszalec kolorem, ale raczej w dodatkach, ktore można szybko i w mierę tanio wymienić. Unikam kolorowych elementów stałych bo te z reguły szybko mi się nudzą :(
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Komoda z kolorowymi szufladami?

Post autor: siedemosiemdwa »

Jeśli miałabym być szczera to nie podobają mi się w ogóle takie komody. Uważam je trochę za kiczowate.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Komoda z kolorowymi szufladami?

Post autor: Majeczkaa »

Nie przepadam za kolorowymi meblami i prawde mówiąc bardzo lubię komody drewniane. Teraz chcę kupić sobie komodę do sypialni i zastanawiam się nad ofertą tego sklepu lozka.netpl/ , bo meble w tym sklepie są solidne, wytrzymałe, estetyczne i ich ceny są stosunkowo niskie. A Wy jakie meble kupujecie?
ODPOWIEDZ