Lampa do sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: raczek »

Jak ktoś szuka interesujących mebli to warto wybrać się do vintage sklepów, pchlich targów i takich nietrypowych sklepów. Tak zawsze można znaleźć jakieś perełki.
Pan Strach
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: OlaPe »

Fajne są lampy do sypialni które dają taką poświatę na ścianie na przykład odbicia kolorowych kryształków. Magicznie to wygląda.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Lampa do sypialni

Post autor: Majeczkaa »

Nie przepadam za lampami stojącymi, ale bardzo lubię lampy wiszące i chciałabym wymienić właśnie taką lampę, bo obecna nie pasuje do całego wnętrza. Rozważam kupno takiej lampy w tym sklepie http://sferalumina.pl/oswietlenie/lampy-wiszace.html , bo sprawdzałam ich ofertę lamp wiszących i wiele z nich jest genialnych. Jednak nie wiem, która z nich będzie najlepiej pasowała do mojej sypialni, która jest nowoczesna i jasna. Moglibyście mi doradzić?
marcelina12
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr lut 24, 2016 10:53 am

Re: Lampa do sypialni

Post autor: marcelina12 »

Sama teraz szukam lamp do sypialni. Wiadomo, oświetlenie znacząco wpływa na nasz nastrój :) Myślałam bardziej o oświetleniu dekoracyjnym. <spam sio>
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się udało zakupić sztalugować lampkę stołową. Idealnie wygląda w sypialni, więc jestem zadowolona z zakupu.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: enigmaa »

Podobają się mi lampy sztalugowe, ale również takie stojące na sosnowym trójnogu.
Ten typ lampy podłogowej pozwala na swobodną regulację wysokości dzięki czemu może ona być wykorzystywana w różnych aranżacjach.
Takie lampy można kupić w http://www.marka-conceptstore.pl/katego ... py-stojace
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Lampa do sypialni

Post autor: Młynarczyk »

u siebie w sypialni mamy wiszącą i do tego dwie małe lampki stojące na stolikach nocnych, w sumie to rzadko kiedy zapalany główne światło, jeśli chodzi o takie duże stojące to kompletnie jak dla mnie nie pasują do sypialni, do czytelni obok foleta i półki z książkami to tak, ale sypialnia to nie jest dobre miejsce
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: AlaKawa »

A jak podoba Wam się oświetlenie Cleoni ? Sama bardzo lubię lampy utrzymane w takich charakterze. Przede wszystkim są proste, a jednocześnie prezentują się bardzo elegancko. Poza tym to produkty wysokiej jakości, które na bez wątpienia przez długi czas będą się świetnie sprawować. Ponadto do wyboru mamy ciekawych modeli i odcieni tej marki.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam dwie lampki stojące do sypialni. Sprawdzają się podczas czytania książek, czy gazet. I do tego oprawy sufitowe.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Lampa do sypialni

Post autor: kangurka »

A może zamiast lampy warto postawić na dekoracyjne taśmy ledowe? Poczytacie o nich w artykule: http://tekstowy.net/ekonomiczne-tasmy-l ... dziej-eko/ i być może ten sposób oświetlenia zainspiruje Was do dokonania zmian we wnętrzu.
ODPOWIEDZ