Sypialnia i łazienka

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: kalioppe »

A nie myślicie, że lepszą opcją są meble wykonywane na zamówienie?
Na pewno można lepiej zagospodarować przestrzeń z ich wykorzystaniem.
Fachowców, które wykonują takie meble nie brakuje, tu przykład: warszawa-remonty.compl/cennik/ . Pozostaje tylko kwestia finansów. Wbrew pozorom meble robione na wymiar nie muszą wcale kosztować fortuny.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: kangurka »

Myślę, że jest to całkiem fajny pomysł, jeżeli nie jesteśmy w stanie znaleźć gotowych mebli, które by nam odpowiadały.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Majeczkaa »

amelcia21 pisze:Hmm o drzwiach przesuwnych nie myślałam, a fajnie by to mogło wyglądać. Ale z czego takie drzwi najlepiej wykonać?
Polecam z drewna. Żadnych plastików - będą wyglądały nieelegancko. Drzwi łamane/przesuwne mają tę niewątpliwą zaletę, szczególnie w małych pomieszczeniach, że po otwarciu nie obijają się o meble czy ściany. Montowaliśmy takie ostatnio w kuchni i w pokoju córki. Wybraliśmy tę firmę klaczak.com.pl/oferta/drzwi/lamane, ponieważ drewno barwią ręcznie i na sam koniec pokrywają satynowym lakierem. Dzięki temu drzwi doskonale dopasowują się do wystroju wnętrza.
ODPOWIEDZ