Bardzo mała sypialnia

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
LoveMeblove
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 23, 2015 2:09 pm

Bardzo mała sypialnia

Post autor: LoveMeblove »

Witajcie :) Mam straszny dylemat i nie wiem, jak rozwiązać problem. Internet niby pełen jest rozwiązań, ale wiele wydaje mi się niepraktycznych. Właśnie przeprowadzam się z narzeczonym do nowego mieszkanka, w którym sypialnia ma wymiary 2 x 2,5 m. I pojawia się problem, zawsze marzyło mi się podwójne łóżko, ale większość oferowanych w sklepach jest dłuższa niż 2 m. To problem, bo musiałabym je wstawić wzdłuż pokoju, a nie w poprzek pod oknem, i wtedy nie zmieściłabym mi się szafa na drugiej ścianie... Może macie jakiś pomysł na to, jak sprytnie zaaranżować przestrzeń? Może właśnie jakieś nietypowe szafki, które byłyby pojemne i dzięki temu znalazłaby się przestrzeń na to moje wymażone łoże?
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Bardzo mała sypialnia

Post autor: kangurka »

Może zrób sobie w takim razie szafę albo szafki na zamówienie, tak żeby pasowały do tej przestrzeni, która pozostanie przy łóżku.
LoveMeblove
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 23, 2015 2:09 pm

Re: Bardzo mała sypialnia

Post autor: LoveMeblove »

Myslałam nad takimi szafkami podwiaszanymi przy suficie, żeby tam wrzucić wszystkie najrzadziej używane rzeczy, pościel itp., ale tak się zastanawiam, czy one są modne? Trochę mi się kojarzą z peerelowskimi pawlaczami. Chociaż teraz jest dużo ciekawych rozwiązań z drzwiami imitującymi szkło itp...
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Bardzo mała sypialnia

Post autor: artystka »

Ale to łóżko zajmie praktycznie całą przestrzeń w sypialni!!!! Nie wiem czy po kilku miesiącach nie będziesz tego żałować...
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Bardzo mała sypialnia

Post autor: enigmaa »

Przy tak niewielkiej sypialni to rzeczywiście może być problem.
Poszukaj jeszcze innych rozwiązań. W nowym katalogu BRW - Black Red White jest duży dział poświęcony temu jak urządzić sypialnie: https://www.brw.com.pl/katalogi/
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Bardzo mała sypialnia

Post autor: AlaKawa »

Moim zdaniem w przypadku, gdy posiadamy bardzo małą sypialnię, idealną opcją będą w niej meble na wymiar. Jeżeli chodzi o Warszawę i najbliższe okolice, tutaj bez wątpienia warto zapoznać się z ofertą w http://szafynawymiar.waw.pl .Oczywiście mamy tutaj możliwość na wskazanym terenie umówić się na spotkanie z doradcą, który to dokona niezbędnych pomiarów i przygotuje dla nas wycenę. Jednocześnie z tego co wiem, w firmie SZAF-MIX Sp.z o.o. wykonywane są meble najwyższej jakości, a do wyboru mamy wiele odcieni płyt jak i ciekawe rozwiązania takie jak dzielenie czy też łączenie szprosami, a przy tym możemy tutaj liczyć na duże doświadczenie pracowników.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Bardzo mała sypialnia

Post autor: brutus »

A co powiedzielibyście na uwzględnienie w takiej niewielkiej sypialni jakiejść dekoracyjnej tapety ściennej optycznie powiększającej wnętrze? Taki efekt można osiągnąć na przykład stosując tapety 3d. To tapety, które sprawiają wrażenie przestrzeni, głębi. Fajny wybór tego typu tapet 3d macie tutaj https://innetapety.pl/tapety-z-efektem-3d . Można na prawdę osiągnąć fajne efekty. A przy odrobinie chęci i narzędzi taką tapetę można na ścianie położyć samemu. Wystarczy wyposażyć się w jakiś fajny poradnik na temat tapetowania ścian.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Bardzo mała sypialnia

Post autor: Zuzzanna »

w takiej sytuacji najlepsze są meble na wymiar, wtedy będzie zdecydowanie najlepiej
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Bardzo mała sypialnia

Post autor: Fifi34 »

Całkowicie się z tobą zgadzam. Meble do sypialni na wymiar to świetne rozwiązanie i to nie tylko do małych pomieszczeń. Takie meble pozwolą nam idealnie zagospodarować przestrzeń. A do tego tutaj https://gornapolka.com/kp/meble-sypialnia/ masz możliwość zamówienia takich mebli w nowoczesnej stylistyce. Komody, szafki nocne, szafy itd. Starannie wykonane, estetyczne - czego chcieć więcej.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Bardzo mała sypialnia

Post autor: Arek454 »

Według mnie jeśli będziecie na etapie poszukiwań pięknych i funkcjonalnych propozycji odnośnie mebli do swojego wnętrza, w tym również jeśli chodzi o łóżka do sypialni to mogę podrzucić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez jeden z moich ulubionych sklepów meblowych, czyli https://msc-meble.com.pl/loza/ gdzie będziecie mogli znaleźć tak świetne modele jak BRIDGET 160 łóżko z pojemnikiem i w modnym kolorze. Pozdrawiam, udanych zakupów!
ODPOWIEDZ