Oświetlenie w sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: Majeczkaa »

Do sypialni proponuję lampę wiszącą wykonaną z kryształów, którą można kupić np. na stronie https://technodeluxe.pl/lampy-wiszace/l ... rysztalowe. Kryształowe designerskie żyrandole nadają elegancji. Należy jednak zaznaczyć, że wybór odpowiedniej lampy w głównej mierze zależy od wystroju pomieszczenia. Dodatkowo warto również zwrócić uwagę, czy lampa równomiernie oświetla sypialnie. Sama mam dość dużą sypialnię i oprócz żyrandola mam w każdym rogu postawione cztery lampy stające.
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: kapitalna »

Widzę, że modne są teraz lampy druciane w stylu loft, na https://www.interblue.pl/ znajoma nie tak dawno taką kupiła sobie za niecałe 100 zł. Do sypialni idealne rozwiązanie. do tego poza sufitową lampą myślę, że jeszcze koniecznie stojące na szafki nocne bądź przyczepione do łózka. Można też takie dostać, sprawdzają się jak chcesz poczytać w łóżku wieczorem.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: AlaKawa »

A powiedzcie mi proszę, co sądzicie o tym, aby w łazience sięgnąć po takie rozwiązania jak tasma led ? Mnie osobiście taka opcja bardzo się podoba, szczególnie jeżeli postawimy na opcję z ciekawym odcieniem oświetlenia. Dzięki temu można uzyskać bardzo fajny klimat w domu, wobec czego opcję tą na pewno warto wziąć pod uwagę.:).
ODPOWIEDZ