Oświetlenie w sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Xenia1212
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 14, 2016 12:10 pm

Oświetlenie w sypialni

Post autor: Xenia1212 »

Juz kilka razy chcialam zmienic oswietlenie w mojej sypialni, poniewaz slyszalam, ze teraz mozna kupic nowoczesne i tanie lampy. Zawsze jednak brakowalo mi czasu. Teraz jednak chce wziac sie za to na powaznie. Wiecie, w jakim sklepie mozna relatywnie tanio nabyc takie produkty, jak lampy do sypialni?
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Poszukaj na homebooku. Tam są oferty różnych sklepów internetowych, więc na pewno coś znajdziesz.
Awatar użytkownika
OoOoPP
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 21, 2016 9:57 am

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: OoOoPP »

a słyszałaś o http://www.magiaswiatel.pl/sypialnia ja tam niedawno kupowałam i jestem usatysfakcjonowana. Spory wybór, fajnie te rzeczy się prezentują i pasują do nowoczesnych sypialni. Cenowo też jest ok, acz to kwestia gustu i własnego uznania :)
Xenia1212
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 14, 2016 12:10 pm

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: Xenia1212 »

nie slyszalam, ale jak bede miala czas po majowce, to dokladnie przyjrze sie ofercie tego sklepu. Dzieki za pomoc
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: Majeczkaa »

Szczerze mówiąc moim zdaniem nie powinnaś kupować najtańszych lamp, bo tanie produkty z reguły wykonane są z bardzo słabej jakości materiałów i bardzo szybko się psują i niszczą. Ja zawsze wybieram produkty ze średniej półki cenowej i jestem zadowolona ze swoich wyborów. Najczęściej oświetlenie kupuje tutaj http://sferalumina.pl/ , bo sklep ma ogromną ofertę przeróżnych lamp w różnych stylach, a prawie każde pomieszczenie w moim domu jest urządzone w trochę innym stylu. Lampy są bardzo estetycznie wykonane, na pierwszy rzut oka widać, że wykonane są z wysokiej jakości materiałów.
malina103
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 07, 2014 5:34 pm

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: malina103 »

trzeba pamiętać, że w sypialnie najważniejsze jest boczne światło - daje ciepło i odpowiedni nastrój.
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: Mako24 »

Nie wiem czy temat aktualny ale teraz w biedronce są rzucone listwy z ledami :) może akurat?
milleczka
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 9:57 am

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: milleczka »

Popatrz na homebook.pl tam jest mnóstwo inspiracji. Ja osobiście preferuję plafony, i kinkiety klasyczne przy łóżku.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja postawiłam w sypialni na oprawy ledowe oraz na lampki stołowe. Wydaję mi się, że to najbardziej optymalne rozwiązanie.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Oświetlenie w sypialni

Post autor: enigmaa »

Według mnie w sypialni sprawdzi się takie oświetlenie Ramko
To lampy o oryginalnym designie pasujące do nowoczesnego wystroju wnętrz. W ofercie znajdują się zarówno lampy wiszące jak i stojące. Najlepiej chyba kupić w komplecie i jedną i drugą.
ODPOWIEDZ