Lampa do sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Lampa do sypialni

Post autor: Pumpilka »

Marzy mi się jakaś wyjątkowa lampa do sypialni -
z romantycznymi wzorkami na kloszu (może abażur jakiś?), ale i żeby nie pachniała czasami sprzed 50 lat - żaden antykwariat tylko coś nowoczesnego, ale z klimatem - żeby chciało się przy takim świetle i czytac i przytulać.
Pomysł?
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: katarynka »

obecnie jest tak wielki wybór w lampach, że na prawdę można się lekko zagubić w poszukiwaniach, ale jeśli chcesz coś nowoczesnego to może taka designerska lampa z wyprzedaży Ci się spodoba
Obrazek

ewentualnie taka kula
Obrazek

lub ta lampa...choć chyba za bardzo dojechana" jest :D i trzeba mieć dużo odwagi, żeby ją do sypialni wstawić
Obrazek
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Lampa do sypialni

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Kilka ciekawych propozycji, oraz pomoc w doborze odpowiedniej żarówki/lampy znajdziecie tutaj:

http://www.meble-bogart.blogspot.com/20 ... obrac.html
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: Anita12 »

Podoba mi się ta środkowa kula. Jest neutralna, a jednocześnie dostarcza odpowiednią ilość światła, np. do wieczornego czytania. Bez przegięć w żadną stronę. Ciekawe jak takie rozwiązanie wygląda cenowo?
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: katarynka »

chyba jakieś 300 zł kosztowała z tego co pamiętam, bo to z takiego designerskiego sklepu Kare Design, więc cena pewnie współmierna do jakości ;)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Pamiętajcie tylko, że lampę trzeba od czasu do czasu przetrzeć z kurzu, a jak będzie mieć bardzo skomplikowaną budowę i trudno dostępne miejsca, to może być z tym problem ;)
lidka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 23, 2013 1:46 am

Re: Lampa do sypialni

Post autor: lidka »

Ja bym wybrała jakąś stojącą, żeby postawić w kącie sypialni. Jeśli abażur, to jakiś jasny. Jakoś nie wyobrażam sobie ciemnej, zbyt rozbudowanej i fikuśnej, raczej prostą, skromną.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

lidka, wszystko zależy od całego wnętrza i tego, w jakim charakterze jest utrzymane. Też wolę takie proste, klasyczne lampy, ale w pokoju urządzonym w industrialnym stylu taka lampa wyglądałaby co najmniej dziwnie :D
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: katarynka »

teraz właśnie bardzo popularne jest łączenie stylu nowoczesnego tradycyjnym, ale trzeba to zrobić na prawdę ze smakiem, żeby wnętrze wyglądało dobrze
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Lampa do sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Myślę, że w wielu sytuacjach przy zdecydowaniu się na takie połączenia, warto skorzystać z pomocy fachowca, jakiegoś dekoratora wnętrz, może nie, żeby urządził wszystko za nas, ale niech chociaż podpowie, jak to umiejętnie połączyć, bo ludzie chcą dziś być na siłę modni i wychodzi im kicz i szał ;-)
ODPOWIEDZ