Wymarzone łóżko?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: Anita12 »

Ostatnio modny motyw to ułożyć gruby materac, najlepiej jakiejś dobrej jakości na europaletach. Te oczywiście trzeba wcześniej odpowiednio przygotować, ale efekt końcowy, jak się postarać wychodzi całkiem niezły. No, a przy tym jest to stosunkowo tani pomysł.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Łóżka na europaletach to chyba skandynawski pomysł, jak dla mnie niestety zbyt surowy... .
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: yettie »

Sprawźcie Made of Wood Group. Jest to producent drewnianych łóżek. Meble wykonane są z najwyższej jakości litego drewna. Nadają niepowtarzalnego stylu oraz duszy pomieszczeniom.
Ostatnio zmieniony sob lis 09, 2013 8:48 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Andrei
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 11, 2014 12:38 pm
Kontaktowanie:

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: Andrei »

Najważniejsze, żeby było maksymalnie wygodne, by nie bolały po nim plecy oraz by nie skrzypiało ;)
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: boom99 »

Ja się przymierzam do wymiany łóżka i nawet nie wiem czy nie wykorzystam okazji, że do 22 września w Black Red White jest obniżka o 10% na cały asortyment i się nie skuszę.
Jeszcze na nieoprocentowane raty można kupić, co w przypadku łóżka droższego
może być ważne:)
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: mallory »

ja jestem fanką stylu skandynawskiego, i na pewno moje łóżko będzie właśnie w tym stylu. drewniane, białe, szerokie (180 cm) i wygodne. do tego piękna pościel.
Aleksa
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 11, 2015 9:22 am

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: Aleksa »

Rozważam wymienę swojego dotychczasowego łóżka , gdyż już ma swoje lata i jest trochę zniszczone, poza tym uważam, że czas na zmiany wnętrza:) Zastanawiam się nad takimi meblami jak : bemondi.jimdo.com. Czy ktoś z Was preferuje tego tupu meble i może napisać coś więcej o ich funkcjonalności i utrzymaniu?
elaearb
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: sob mar 19, 2016 12:18 pm
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontaktowanie:

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: elaearb »

Mi się marzy takie łóżko 2m x 2m :) ale nie takie ze sklejki, tylko prawdziwe, drewniane łóżko z wygodnym materacem. Niestety mam za małą sypialnie, aby zmieścić takie cudeńko :(
Kocham kawę, a palarnia kawy to mój drugi dom :)
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: Majeczkaa »

Przez bardzo długi okres czasu nie wiedziałam na jakie łóżko mam się zdecydować. Wahałam się między nowoczesnym a takim klasycznym łóżkiem. Ostratecznie zdecydowałam się urządzić sypialnie w stylu nowoczesnym i minimalistycznym i łóżko planuje kupić w tym sklepie sklep.selenepl/produkty/lozka,2,5313 . Mam nadzieje, że okażę się takie ładne jak na zdjeciach.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wymarzone łóżko?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam drewniane łóżko z dużym zagłówkiem. I co było dla mnie najważniejsze - łóżko to posiada dwa pojemniki na pościel.
ODPOWIEDZ