Jakie kolory najlepsze do sypialni?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jakie kolory najlepsze do sypialni?

Post autor: Kawowa »

Możecie jakieś polecić?
Chodzi mi o fajne kolory, które sprzyjają odpoczynkowi.
Tutaj budujeszpl/wiadomosc/jakie-kolory-do-sypialni-modne-kolory-scian/1371/ czytałam trochę na ten temat.
Myślicie, że warto wypróbować te patenty?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jakie kolory najlepsze do sypialni?

Post autor: Hyorin »

To zależy co kto lubi. Niektórzy chcą mieć sypialnię w czerwieni, a inni wolą nieco bardziej stonowane kolory, na przykłąd szarości.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jakie kolory najlepsze do sypialni?

Post autor: kapitalna »

Ja uważam że sypialnia musi mieć ten swój klimat dlatego wybrałam do sypialni kolor o nazwie Kwiat Rozmarynu z palety duluxa kolory świata, a sufit tradycyjnie biały ;) Pomimo że to fiolet nawet mężowi się podoba :D
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jakie kolory najlepsze do sypialni?

Post autor: Majeczkaa »

Do niedawna powiedziałabym, że jasne i stonowane, ale teraz powiem, że ultra violet pantone , o którym możecie prrzeczytać tutaj duluxpl/pl/artykuly/ultra-violet-pantone-2018 sprawdza się idealnie w mojej sypialni, którą kilka dni temu remontowałam. Było to dość ryzykowne posunięcie z tym kolorem na ścianach, ale powiem Wam, że warto było.
ODPOWIEDZ