Świece zapachowe do sypialni?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: Kawowa »

Używacie takich świec zapachowych w sypialni?
Szukam takich, które mają bardziej relaksacyjne zapachy. Może coś polecicie?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: Anita12 »

Rzeczywiście świeca zapachowa to bardzo dobry pomysł.
Jeśli szukasz, to weź pod uwagę takie od Yankee Candle.
Tutaj https://puderek.com.pl/swiece-zapachowe ... chowa.html masz przykładową.
Poszukaj jakiejś lawendy albo eukaliptusa - to takie fajne zapachy - moim zdaniem kojące :)
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: niewazne »

Czy spotkałyście się kiedyś ze świecami Yankee?puderek.com.pl/53_yankee-candle W sklepach stacjonarnych często ciężko jest je znaleźć niemniej można zamówić przez internet. Świece Yankee to pierwsze świece, których zapach po prostu się czuje kiedy się palą. Są to jedyne świece, które rzeczywiście wydzielają prawdziwie ładny aromat.
Okresowo można znaleźć dobre zniżki na wybrane świece . Warto jest również przetestować sobie samplery oraz woski aby zobaczyć czy zapach się Wam podoba.
Obrazek
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: Arek454 »

No to ja muszę ze swojego doświadczenia podrzucić Wam do sprawdzenia wyjątkowe świece zapachowe marki CocoWick https://cocowick.pl/ są to wersje sojowe wykonane w łupinie kokosa. Warto sprawdzić, tym bardziej że można sprawić sobie na przykład cały zestaw skomponowany pod swoje ulubione zapachy i mieć jedną w salonie, drugą w sypialni i kolejną w łazience przy której można zrobić sobie długą przyjemną kąpiel. Pozdrawiam serdecznie i dajcie znać co tam wybraliście ;)
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: tinaK »

A mieliście już świece sojowe? Jeśli nie, to myślę, że warto zainteresować się tym tematem. Takie świece, to naprawdę super sprawa. W ten sposób można stworzyć niesamowity klimat w swoim domu. Przemyślcie koniecznie tego typu rozwiązanie. Uważam, że warto.
bonita
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 7:57 pm

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: bonita »

Moim zdaniem ze świec zapachowych możesz korzystać w różnych pomieszczeniach, nie tylko w sypialni.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: Arek454 »

W mojej ocenie poszukiwania wyjątkowych nut zapachowych oczywiście jeśli chodzi o świece zapachowe to mogę polecić sklep online Miluli gdzie akurat takim fajnym dodatkiem jest zdecydowanie "Świeca Sojowa Palo santo 135g" która jest bez GMO jest w 100% bezpieczny dla zdrowia.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: Gemma »

Uwielbiam te o zapachu kawy i owoców cytrusowych, a na sen to lawenda:) Polecam mocno jak ktos ma problemy ze snem.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: foxi11 »

Zawsze uważałam ,że aromaterapia to fajna sprawa. W sypialni może wolę więcej neutralności ale już w łazience świece, winko oraz uwielbiane przeze mnie zapachy. Kupiłam ostatnio kule do kąpieli , które są źródłem tychże zapachów. Musująca kula do kąpieli wprowadzi do łazienki odprężający klimat i spowoduje, ze podczas kąpieli będziemy odczuwać zniewalające zapachy - te które lubimy.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: Fifi34 »

Myślę, że jeśli chodzi o świece w sypialni to muszą być najwyższej jakości. Nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia. Takie są właśnie świece sojowe i te bym ci proponowała. Sojowa świeca wysokiej jakości będzie w 100% naturalna, nie będzie kopciła i pięknie się wypali. No a jeśli chodzi o zapach to jest w czym wybierać. W MadamNatura popatrz - u nich jest duży wybór. Teraz na czasie będzie np. świeca sojowa Korzenne Ciasteczko. Piękny zapach goździków, cynamonu, anyżu.
ODPOWIEDZ