Firany mogą wyglądać nowocześnie?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Firany mogą wyglądać nowocześnie?

Post autor: Kawowa »

Da się znaleźć nowoczesne firany, które jednocześnie nie będą wyglądały kiczowato?
Może kojarzycie jakieś sklepy, do których warto zajrzeć?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Firany mogą wyglądać nowocześnie?

Post autor: Mikowicz »

Wydaje mi się, że takie firany zdecydowanie mogą wyglądać nowocześnie.
Tutaj https://hintigo.pl/artykul/nowoczesne-firany-do-salonu/ czytałam trochę o tym, jakie wybierać i w ogóle jak udekorować okno, żeby nie wyglądało babcinie :)
Nie zaszkodzi też podglądać jak to wygląda u innych.
Blogi i gazety wnętrzarskie to jest dobry punkt wyjścia moim zdaniem.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Firany mogą wyglądać nowocześnie?

Post autor: designerka »

Oczywiście, że da się kupić takie firany. Wystarczy, że będą gładkie na całej powierzchni i będą miały połysk.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Firany mogą wyglądać nowocześnie?

Post autor: siedemosiemdwa »

Nowocześnie wyglądają długie, gładkie firany. Mi się to bardzo podoba, ale ze względów praktyczych musiałam postwić na rolety dzień/noc.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Firany mogą wyglądać nowocześnie?

Post autor: niewazne »

Mogą aczkolwiek wielką fanką firanek nie jestem. Mam mieszkanie nowoczesne, w którym firanek nie mam i szczerze opcja bardziej mi się podoba. Dzieki temu więcej światła wpada do pomieszczenia, co jest istotne bo mam okna wschodnio pólnocne tak wiec mieszkanie jest dosć ciemne. Oraz firany by je jeszcze przyciemniły:
https://www.klawikowski.com.pl/uniwersa ... y-okienne/

Zerknijcie sobie na ten wpis. Jest tutaj porównanie dekoracji na okna. Osobiście podobają mi się żałuzje :)
Obrazek
ODPOWIEDZ