Fajne koce na sofę w sypialni?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Fajne koce na sofę w sypialni?

Post autor: Aleksandra »

Fajne koce na sofę w sypialni?
Macie jakieś pomysły na kolor czy wzór takiego koca, żeby stanowił też jakąś dekorację?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Fajne koce na sofę w sypialni?

Post autor: Dorota40 »

Poszperaj sobie po prostu po sklepach jak np. https://vegehome.pl/sypialnia/300-ciepl ... 0x200.html
czy inne, bo jednak każdy z nas ma inny gust więc ciężko byłoby doradzić coś,
co podoba się mnie a niekoniecznie Tobie :)
Fajne są koce dwustronne, pledy , patchworki, ogólnie myślę, że wszystko co ma w sobie trochę mocniejsze kolory niż aranżacja mieszkania, czyli zastosowanie kontrastu dla uatrakcyjnienia sofy czy łóżka :mrgreen:
Czas i tak upłynie.
Karolajn88
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lut 15, 2021 7:15 am

Re: Fajne koce na sofę w sypialni?

Post autor: Karolajn88 »

W JYSK widziałam fajną pościel. Bardzo polecam :) Uwielbiam robić takie zakupy! Wszystko jest obecnie dostępne
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Fajne koce na sofę w sypialni?

Post autor: Hyorin »

Sprawdź w Pepco, mają całkiem fajne, wytrzymałe modele w bardzo niskich cenach, bardzo się opłaca :)
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Fajne koce na sofę w sypialni?

Post autor: duser »

Koce do sypialni u mnie się nie sprawdziły, dlatego właśnie kupiłam narzuty. A co do mebli w niej to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/ ... pialnia-88 kupowałam bo mają ofertę najlepszą z tych które sprawdziłam. Tam są przystępne ceny mebli i do tego wybór tak duży że każdy coś dla siebie tam znajdzie.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Fajne koce na sofę w sypialni?

Post autor: foxi11 »

Sypialnia to szczególne miejsce w naszym domu ,w którym statystycznie spędzamy około 1/3 część naszego życia.Zadbać więc musimy o to by było to miejsce przyjazne,wygodne i zdrowe. Najważniejszym meblem w sypialni jest wygodne łóżko a jego najważniejszym elementem - wygodny materac .Za najlepsze materace uznaje się te najtwardsze - najzdrowsze dla kręgosłupa.
ODPOWIEDZ