Gdzie stelaże do łóżka?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Gdzie stelaże do łóżka?

Post autor: Aleksandra »

Gdzie najlepiej kupić dobre, i wytrzymałe stelaże do łóżka?
I z czego powinny być one wykonane ?
Pan Strach
PatrycjaWrocek
Zaglądacz forumowy
Posty: 32
Rejestracja: pt sty 24, 2014 8:41 pm

Re: Gdzie stelaże do łóżka?

Post autor: PatrycjaWrocek »

chodzi Ci o normalną ramę?
To w sklepie z łóżkami, chyba że chce to możesz zlecić jakiemuś fachowcowi od stalowych kosntrukcji, ale to nie wiem w sumie po co, bo w końcu zwykły człowiek w łóżku które wytrzymuje np 500 kg to nie spi:)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Gdzie stelaże do łóżka?

Post autor: Kobite »

Ogólnie chcesz sam stelaż czy z materacem? Moim zdaniem właśnie ze względu, żeby nie było problemu z dopasowaniem warto brać stelaż i materac w jendym miejscu, ale to oczywiście mój pogląd. Ciekawie produkty mają w Carpet Zone nie tylko jeśli chodzi o łóżka które możecie zobaczyć tutaj - carpet-zonepl/lozka ale również meble do innych pomieszczeń być może moja opinia jest lekko wypaczona bo jestem zwolennikiem drewna.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Gdzie stelaże do łóżka?

Post autor: Majeczkaa »

Chcę sobie kupić nowe łóżko, bo obecne jest dla nas za wąskie i chcemy w końcu przestać się na nim męczyć. Biorę pod uwagę tylko łóżko drewniane, bo bardziej mi się podoba i uważam, że jest solidniejsze. Nie chcę też wydawać na niego zbyt dużej ilości pieniędzy. Szukając łóżka trafiłam tutaj lozka.netpl/pol_m_Lozka-drewniane_Lozka-bukowe-196.html i tak się zastanawiam się czy go nie zamówić, bo ich ceny są bardzo niskie.
ODPOWIEDZ