Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: Aleksandra »

Czy kupienie do sypialni szafki nocnej (jeden brzeg łóżka ledwie!) za 600 zł to już jest przesada?
Ja rozumiem ładne meble itd... ale jedna mała szafeczka za 6 stów?
Pan Strach
PatrycjaWrocek
Zaglądacz forumowy
Posty: 32
Rejestracja: pt sty 24, 2014 8:41 pm

Re: Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: PatrycjaWrocek »

Jak wykonał ją jakiś super włoski projektant, czy dobry sklep, w którym kupujesz meble na pare lat a nie na 3, to czemu nie.
To wcale jeszcze nie jest taka wysoka cena
Awatar użytkownika
www.otomeble.pl
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pt sty 31, 2014 9:51 pm
Kontaktowanie:

Re: Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: www.otomeble.pl »

warto również zauważyć czy szafka która kosztuje przytoczone tu 600zł jest tego warta?
nie jest ważny sam wygląd bo on może się szybko zmienić jeśli wykonano ją z tandetnych materiałów,
jeśli ma szufladkę to przy takiej cenie powinna mieć mocne markowe prowadnice pełnego wysuwu oraz dodatkowy bajer cichy domyk, uchwyt jak i nóżki powinny być metalowe a nie plastik który zaraz obejdzie z farby
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Jeśli kupujemy szafkę nocną za taką kwotę, to najczęściej płacimy wówczas za markę lub jakość materiałów z jakich została wykonana. Na meble takie z reguły mamy też dłuższy okres gwarancji niż rok czasu. Jeśli wybieramy system meblowy w cenach, gdzie taka sama szafka kosztuje ponad 600 zł, z pewnością chcielibyśmy aby posłużyły one nam przez długie lata. Warto więc nie ulegać sezonowym trendom, które za rok będą już 'przeżytkiem' lecz wybrać coś bardziej ponadczasowego, co będzie też modne za 5, 15 lat.
Kaja.M
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 27, 2014 12:22 pm

Re: Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: Kaja.M »

To zależy czy masz na to kase. I w jakim stylu masz urządzone mieszkanie. Dla jednych 200 zl bedzie przesadą a dla innych 1000 bedzie norma.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: katarynka »

Niekoniecznie jest to przegięcie. Zależy z czego jest wykonana oraz czy ma jakieś dodatkowe funkcję. Osobiście widzałam droższe modele za prawie 800zł., ponieważ były one z solidnego drewna oraz posaidały elementyzrobione z prawdziwego złota.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: siedemosiemdwa »

Przede wszystkim zależy to od możliwości finansowych - mnie nie byłoby stać na taką szafkę, ale jeśli ktoś ma tyle dużo funduszy, że może sobie na nią pozwolić to czemu nie w takim razie?
milleczka
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 9:57 am

Re: Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: milleczka »

Wszystko zależy od tego jak stoisz finansowo, jeżeli stać Cię na to, to czemu nie? Ważne,żeby było to też z dobrej jakości.
anaIM
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: śr paź 05, 2016 10:00 am
Kontaktowanie:

Re: Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: anaIM »

Dla jednych to mała kwota, dla drugich kolosalna jak na taki mebel. Ja ze swojej strony polecam szafki i komody z ikea - te wykonane z litego sosnowego drewna. Tanie, a dobre i kolejny plus za to, że możemy sobie je przerobić wg własnych upodobań - wystarczy je pomalować, zmienić gałki i tanim kosztem otrzymujemy efektowny i oryginalny mebel. Lubię meble wykonane z litego drewna, ponieważ dają nam duże pole do popisu, a także jak nam się znudzi - w jeden wieczór można znowu zmienić ich wygląd.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Szafka nocna za 600 pln - przegięcie?

Post autor: Majeczkaa »

Nie jest to przegięcie. Przecież każdy kupuje takie meble na jakie go stać i są przecież szafki nocne, które kosztują kilka tysięcy złotych. Ja akurat kupuje dość tanie meble i teraz chcę kupić szafkę nocną z tej oferty lozka.netpl/pol_m_Meble-sypialniane_Szafki-nocne_Szafki-nocne-z-drewna-swierkowego-209.html , bo wygląda na bardzo wytrzymałą,
ODPOWIEDZ