Sypialnia na poddaszu

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
miminka210
Świeżak na forum
Posty: 12
Rejestracja: śr paź 23, 2013 5:38 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: miminka210 »

Dobrze zagospodarowane wnętrze na pewno będzie przyjemne. Najlepsze meble na wymiar. A okno w dachu :) Podziwianie gwiazd na niebie :)
Pan Strach
JacekPP
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: JacekPP »

To jest jedno z moich marzeń aby powoli zmieniać swoje życie i budować sypialnie na poddaszu :)
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Zbig55 »

Czasami słychać na poddaszu myszki, kuny,ptaki, skrzypienie więźby dachowej podczas wiatru, uderzenie kropel deszczu, gradu...a tak w sumie jest fajnie:)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: kalioppe »

A jak rozwiązaliście problem oświetlenia na poddaszu?
Czy takie zwykłe wiszące lampy się sprawdzają? Teraz mają promocję w BRW, więc może warto kupić
A jeśli nie to, to co innego radzicie, żeby zachować fajny klimat poddasza?
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Klara23 »

Jeśli chodzi o poddasze to meble na wymiar to bardzo często konieczność. Sama niedługo będę wykańczać poddasze i w garderobie na pewno się nie obędzie bez fachowców.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: kalioppe »

No to niestety prawda. Skosy fajnie się prezentuja, ale samodzielne urządzanie wnętrza z takim sufitem to istny dramat.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Klara23 »

Dlatego ja mam zamiar skorzystać z usług firmy, która zajmuje się kompleksowymi usługami :) Nie będę się męczyć, tym bardziej, że meble i tak będę robić na wymiar.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: kalioppe »

Masz na myśli profesjonalnego projektanta wnętrz? Orientujesz się, ile kosztują takie usługi?
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: yettie »

Ja oświetlenie kupowałem w sklepie <reklama wycięta, proszę czytać regulamin>. Mają tutaj naprawdę sporo ciekawych modeli lamp do różnych pomieszczeń. Ceny są także bardzo atrakcyjne. Polecam.
Ostatnio zmieniony czw maja 22, 2014 7:52 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Klara23 »

kalioppe pisze:Masz na myśli profesjonalnego projektanta wnętrz? Orientujesz się, ile kosztują takie usługi?

Nie tyle projektanta- mam na myśli firmę, która robi zarówno projekt wnętrza jak i meble na wymiar- dzięki temu nieco zaoszczędzę. Nie wiem ile mnie to będzie kosztowało, ale zamiast dwóm osobnym firmom zapłacę jednej.
ODPOWIEDZ