Trzymacie jakieś skarby na poddaszu?

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Trzymacie jakieś skarby na poddaszu?

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Trzymacie jakieś skarby na poddaszu? Stare pamiątki, graty niby do wykorzystania kiedyś itd ?
Pan Strach
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Trzymacie jakieś skarby na poddaszu?

Post autor: boom99 »

Kiedyś gromadziłam, ale tak jak mówisz okazywało się, że nigdy człowiek o tym nie pamietał,
i zrobił się za duży śmietnik.
Wyrzuciłam wszystko, mam teraz skrzynię ogrodowego typu na takie rzeczy, podobna do tych: ogrodosferapl/skrzynia-na-balkon-keter-novel-340l i po prostu w takim czymś się wszystko trzyma i przynajmniej wiesz gdzie szukać.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Trzymacie jakieś skarby na poddaszu?

Post autor: Martis04 »

Na poddaszu są skarby mojego męża, a mianowicie sprzęty tego typu: stukpukpl/elektronarzedzia/wiertarki-i-wkretarki/mlotowiertarki on ma bzika na punkcie majsterkowania więc większość rzeczy jest właśnie jego. Ja nazywam to skarbami.
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Trzymacie jakieś skarby na poddaszu?

Post autor: anitalesz »

Ja też kiedyś gromadziłam i gorzko tego pożałowałam, bo okazało się, że mamy kuny na poddaszu i podniszczyły to i owo. Kuny już wyłapane, zamówiłam jeszcze tego samego dnia pułapkę firmy r-max. Ale pamiątek już nie trzymam na strychu, źle mi się to teraz kojarzy.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Trzymacie jakieś skarby na poddaszu?

Post autor: Martis04 »

Dla mnie poddasze to taki mały magazyn, ale na pewno coś ciekawego się tam znajdzie, jakieś pamiątki na przykład.
ODPOWIEDZ