Grunt do wewnątrz

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Grunt do wewnątrz

Post autor: kalioppe »

Polecicie coś sprawdzonego? Najlepiej z własnego doświadczenia, coś, co sami mieliście okazje testować?
Póki co robię wstępne rozeznanie w necie, przeglądając fora. Dobre opinie zbiera np. Betokontakt od firmy Knauf. Czy ktoś go używał? Czy faktycznie jest tak dobry, jak piszą?
Dajcie znać, bo muszę w końcu coś kupić.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Grunt do wewnątrz

Post autor: Hyorin »

Znam tą firmę. Chyba nawet coś kiedyś kupowałam z Knauf, bo kojarzę nawet jakie mają opakowania.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Grunt do wewnątrz

Post autor: kangurka »

Bez dobrej zaprawy nie ma co myśleć o planie domu. Tutaj stukpukpl/materialy-budowlane/zaprawy znajdziecie różne zaprawy, które na przykład pomagają w osadzaniu metalowych przedmiotów.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Grunt do wewnątrz

Post autor: Majeczkaa »

Jeżeli chodzi o wybór sprawdzonego gruntu przeznaczonego do przygotowania powierzchni przed malowaniem, to ja w trakcie remontu mojego salonu stosowałam preparat firmy dulux, który można znaleźć na stronie dulux.pl/pl/produkty/dulux-contact-primer. Przed przystąpieniem do gruntowania należy rozcieńczyć preparat z wodą maksymalnie dziesięć procent objętościowo. Powierzchnia gruntowana powinna być zwarta, jednolita, nośna, odpylona, mocna bez nalotów organicznych, sucha, czysta, wolna od wszelkiego niechcianego materiału.
ODPOWIEDZ