Siłownia na poddaszu

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
bartek87
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: pn lut 11, 2013 9:59 pm

Siłownia na poddaszu

Post autor: bartek87 »

My na razie mamy tylko małe mieszanie, ale jeśli kiedyś uda nam się zainwestować we własny dom, to już dawno ustaliliśmy, że będzie tam siłownia - jakieś sprzęty do ćwiczeń siłowych, rowerek, orbitrek, no i obowiązkowo worek bokserski. I chciałbym jeszcze tv z Kinectem, bo akurat w siłowni pewnie byłoby sporo miejsca na skakanie przy grze.

A co Wy sądzicie o siłowni na poddaszu? Może ktoś z Was taką ma?
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: siedemosiemdwa »

Myślę, że to świetny pomysł, my na razie mamy poddasze nieużytkowe, zawalone różnymi gratami, które należą do kategorii "może się jeszcze przyda", "zrób z tym coś, bo mi tu przeszkadza" i "żal wyrzucić, choć już nikt tego nie potrzebuje" :P
lidka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 23, 2013 1:46 am

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: lidka »

Nie mam w ogóle poddasza, ale myślę, że pomysł z siłownią jest naprawdę spoko. Chociaż gdyby było malutkie, to zdecydowanie wolałabym tam mieć kącik chilloutowy, z wygodnym fotelem, wieżą, regałem pełnym książek i gazet. I czajnikiem elektrycznym, żeby nie chodzić nigdzie po kawę ;)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: siedemosiemdwa »

Lidka, dobrze prawisz :D Już sobie wyobraziłam takie przytulne pomieszczenie na poddaszu, mmm :D Dla takiego miłego wnętrza sprzęt do ćwiczeń można upchnąć gdziekolwiek
Korek

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: Korek »

Siłownia na poddaszu może być fajnym rozwiązaniem, ale tu trzeba pomyśleć o wyciszeniu podłogi. jakieś maty tłumiące. Niby nie ma tam w pierwszym poście ciężkiego sprzętu, ale już skakanie przy kinekcie, czy worku narobi hałasu ;)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: katarynka »

ja z własnego doświadczenia wiem, że wszelkie sprzęty do ćwiczeń w domu nawet jeśli są to tylko się kurzą, tak przynajmniej było u mnie, najpierw wielkie plany, a potem wymówka za wymówką
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: Motyl »

Sam pomysł siłowni w domu jest super.
Jeśli tylko masz w sobie tyle samozaparcia to jak najbardziej jestem za. Niestety ja nie mam tyle samodyscypliny i moje wiosła stoją w kącie kurząc się niemiłosiernie.
Mam tylko taką sugestię, że może lepiej mieć ją w suterenie a nie na poddaszu. Sprzęt jest ciężki, tworzy drgania i czasami hałas, co może nie spodobać się w pokoju niżej.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: Rafal »

Siłownia na poddaszu to bardzo dobry pomysł jednak trzeba uważać aby zamontować tam materiał, który nie będzie dobrze przewodzić ciepła, gdyż w lato może być tam masakrycznie ciepło...
Pawel
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:23 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: Pawel »

Siłownia jest to bardzo dobry pomysł nie będziesz musiał płacić za karnet ciągle 50zł za miesiąc. Szczególnie musicie pamiętać rzeczywiście, że w lato musi być ciepło.
Lukasz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: Lukasz »

Świetny pomysł, siłownia u Ciebie to bardzo dobry pomysł tylko życzę Ci wytrwałości w ćwiczeniach.
ODPOWIEDZ