Siłownia na poddaszu

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
JacekPP
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: JacekPP »

Tak, to jest wspaniała opcja aby zrobić dla siebie coś :) Zdrowie to podstawa, jeżeli będziesz wszystko wykonywać jak należy to będziesz widział progress :)
Pan Strach
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: todayistonight »

Bardzo fajny pomysł, mam nadzieję, że w pełni go wykorzystasz. Wiesz już jaki sprzęt kupić?
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: Zbig55 »

Mozna urządzić siłownie, tylko czy w starym domu są odpowiednie stropy, wygłuszenie, żeby drgania i hałasy nie przenosiły się na cały dom.
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: Kawowa »

Podbijam temat.
Urządziliście już sobie te siłownie?
Może podpowiecie, gdzie można w dobrych cenach kupić orbitreki?
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: Anita12 »

Widziałam fajne i dość tanie orbitreki w Hop-Sport, zresztą tu jest bezpośredni link: hop-sportpl/product-pol-1766-Orbitrek-magnetyczny-HS-4030-i-2-gratisy
Akurat ten model z tego co wiem jest solidny i świetnie sprawdza się w takich domowych siłowniach.
Poza tym jak się teraz zdecydujesz na zakup, dostaniesz też dwa gratisy, więc warto się zastanowić nad tym sprzętem.
zuzia.gola
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pt lip 18, 2014 5:23 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: zuzia.gola »

Sporo sprzetu sportowego mają w tym sklepie SPAM .Orbitreki też widziałam. Ogólnie uważam, że taka siłownia to rewelacyjny pomysł. Nie zawsze mam czas żeby pojechać na siłkę i chętnie widziałabym u siebie taki sprzęt.
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: OlaPe »

Siłownia na poddaszu to dobry pomysł. Moja znajoma zrobiła na poddaszu garderobę i pokój dla dziecka, też super to wyszło.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: Majeczkaa »

Trochę nie wyobrażam sobie siłowni na poddaszu przez te skosy, które tam są. Poddasze lepiej nadaje się na sypialnie, salon itp
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: designerka »

Wiele osób robi w takim miejscu siłownię. Jak tylko mają tam miejsce, to czemu nie? Grunt, żeby się przyrządy zmieściły.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Siłownia na poddaszu

Post autor: siedemosiemdwa »

Też mi się wydaję, że poddasze to świetne miejsce na organizację domowej siłowni. Tutaj mtideapl/sklep/mloty-treningowe/75-dlugi-mlot-treningowy znajdziesz m. in. profesjonalny młot treningowy oraz inny sprzęt sportowy od polskiego producenta. Wszystkie oferowane przez niego produkty są najwyższej jakości.
ODPOWIEDZ