Pokrycie dachowe - jakie i gdzie kupować?

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Pokrycie dachowe - jakie i gdzie kupować?

Post autor: Kawowa »

Ktoś z was jest nieco lepiej obeznany w tej tematyce?
Zastanawiam się jakie pokrycia dachowe warto mieć na uwadze i czy opłaca się kupować je w internecie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Pokrycie dachowe - jakie i gdzie kupować?

Post autor: Mikowicz »

Jakie to trudno powiedzieć.
Bo to zależy od wielu różnych czynników.
Natomiast gdzie - masz składy budowlane, możesz się tam wybrać.
Możesz też szukać online. Tutaj icmarketpl/pokrycia-dachowe/papy-bitumiczne jest spory wybór.
Myślę, że to będzie całkiem niezła opcja.
Słyszałam sporo pozytywnych opinii o tym sklepie i w ogóle o kupowaniu materiałów budowlanych online.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pokrycie dachowe - jakie i gdzie kupować?

Post autor: designerka »

W sumie to sama jestem ciekawa. To jest bardzo ważna rzecz. Dobrze doradzić się osób, które kładą dachy. Z pewnością będą wiedzieć znacznie więcej niż się wydaje.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Pokrycie dachowe - jakie i gdzie kupować?

Post autor: AlaKawa »

Pokryć dachowych na naszym rynku znajdziemy dzisiaj mnóstwo, zaczynając od papy, a kończąc np. na dachówce ceramicznej. Jednakże dodatkowo warto sięgnąć po taką ofertę, jak ta w Hydroizolacje ATP. Firma ta wykonuje wysokiej klasy hydroizolacje, które nie tylko nie obciążają konstrukcji, ale też są bardzo trwałe. Minimum przez ćwierć wieku będą spełniać swoje zadanie, a dodatkowo system płynnych membran można zastosować zarówno w nowych domach, jak i przeciekających dachach.
ODPOWIEDZ